| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түсі | Сұр |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Albion Group | Телекоммуникациялық жабдық |
| Жабдық түрі | ПВХ тегіс пластикалық құбыр |
Артикул: CTR10-020-K41-093I
Тегіс құбырлар ғимараттар мен құрылыстардың ішінде де, ашық ауада да ашық типті қуат және төмен ток желілерін тарту үшін қолданылады. Көптеген аксессуарлардың болуы оларды кез келген жағдайда қолдануға мүмкіндік береді (IP40, 65, 67). Тегіс қатты ПВХ құбырлары ТУ 2248-001-18461115-2010 талаптарына сәйкес келеді.
Қысқа тұйықталу кезінде өрттің шығуына жол берілмейді. Сымдарды механикалық зақымданудан қосымша қорғау. Кең ассортимент ең күрделі монтаждау тапсырмаларын шешуге мүмкіндік береді. Ылғалдан және шаңнан қорғанудың жоғары дәрежесі.
Техникалық сипаттамалар
| Материал: | ПВХ (ПВХ) |
| Түсі: | Сұр |
| RAL түсінің нөмірі: | 7035 |
| Сыртқы диаметрі: | 20 мм |
| Номиналды кернеу: | 1000 Жылы |
| Беріктік: | 350 Н |
| Жұмыс температурасы: | -15...+60 °C |
| Қаптамадағы саны: | 93 м |
| Иілуге беріктік: | Қатты |
| Ішкі диаметрі: | 18.2 мм |
| Айнымалы ток 500В кезіндегі оқшаулау кедергісі: | 100 ХКұ |
| Номин оқшаулау кернеуі Ui: | 250 Жылы |
| МЕМСТ 28779 бойынша жануға төзімділік санаты: | FV(ПВ)0 |
| Құбырдың ұзындығы: | 3 м |
Пайдалану параметрлері
| Қызмет ету мерзімі, Жыл: | 25 |
| Кепілдік мерзімі, жыл: | 3 |
Логистикалық параметрлер
| Жеке | Топтық | Көлік | |
|---|---|---|---|
| Саны | - | 3 | 93 |
| Өлшем бірліктері | - | м | м |
| Қаптама түрі | - | ҚАПТАМАСЫ ЖОҚ | НЫСАНЫ ЖОҚ ПАКЕТ |
| Қаптама материалы | - | КӨРСЕТІЛМЕГЕН | ПОЛИЭТИЛЕН (PE) |
| Штрих-код | - | 4606056089653 | 4606056089660 |
| Брутто салмағы, кг | - | 0.305 | 9.45 |
| l, см | - | 300 | 300 |
| b, см | - | 20 | 12 |
| сағ, см | - | 0.1935 | 10 |
- Бағасы: 368 ₸/м





