| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түсі | Қара |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Albion Group | Телекоммуникациялық жабдық |
| Жабдық түрі | Гофрленген құбырлар |
Артикул: CTG20-32-K02-025-1
Жеңіл типті HDPE (төмен қысымды полиэтилен) гофрленген құбырлар кеңселерде және тұрғын үй-жайларда, өндірістік және әкімшілік ғимараттарда, медициналық және балалар мекемелерінде ақпараттық қуатты және төмен токты электрлік коммуникацияларды төсеуге арналған. құрылыс немесе қайта құру кезінде жасырын (ойықтар мен еден төсеніштерінде) типті.
Жоғары икемділік және иілгіштік. Кабельді тартудың ыңғайлылығы зондтың болуымен қамтамасыз етіледі. Құбырлар жасалған материал тамаша диэлектрик болып табылады. Қолданылатын құбырдың үш диаметріне тең ең аз радиусқа дейін иілуге мүмкіндік береді.
Техникалық сипаттамалар
| Қорғау дәрежесі - IP: | IP55 |
| Түсі: | Қара |
| RAL түсінің нөмірі: | 9004 |
| Сыртқы диаметрі: | 32 мм |
| Материал: | Полиэтилен |
| Жұмыс температурасы: | -40...+90 °C |
| Сығымдау кезіндегі беріктік: | 350 Н |
| Ішкі диаметрі: | 24.3 мм |
| Иілуге беріктік: | Икемді (-тер) |
Пайдалану параметрлері
| Қызмет ету мерзімі, Жыл: | 25 |
| Кепілдік мерзімі, жыл: | 1 |
Логистикалық параметрлер
| жеке | топтық | көлік | |
|---|---|---|---|
| Саны | - | - | 25 |
| Өлшем бірліктері | - | - | м |
| Қаптама түрі | - | - | БАЙЛАУ ҚҰРАЛЫ/БАЙЛАУ |
| Қаптама материалы | - | - | ПОЛИПРОПИЛЕН |
| Штрих-код | - | - | 4606056165982 |
| Брутто салмағы кг | - | - | 2.4 |
| l қараңыз | - | - | 45.5 |
| b қараңыз | - | - | 44 |
| н см | - | - | 22 |
- Бағасы: 348 ₸/м




