| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | ITK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Қаптамадағы ұзындық | 305 м |
| Қолдану | Ішкі жұмыстарға арналған |
| Құрылымдық ерекшеліктері | |
| Бұралған жұп санаты | CAT5е |
| Бұралған жұп түрі | F/UTP |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Санат | 5e |
| Түсі | Сұр |
Артикул: LC1-C5E04-321
Ішкі төсеуге арналған 5е санатты ITK кабелі LSZH қабықшасындағы 4 жұптық F/UTP, түсі сұр. Ол құрылымдық кабельдік жүйелерді, жергілікті желілерді құру үшін, ғимараттардың жалпы коммуникациялық инфрақұрылымы үшін, магистральдық және көлденең ішкі жүйелер үшін және "соңғы мильді" ұйымдастыру үшін қолданылады. Заманауи жоғары технологиялық жабдықтар мен жоғары сапалы материалдардың арқасында өндірілген кабельдер ең заманауи халықаралық стандарттарға сәйкес келетін және қызмет ету мерзімі бойына сақталатын тұрақты жоғары өнімділікке ие.
ISDN, 10BaseT, 100BaseT, 1000BaseT, EIA RS 232/485, 155 Mbit ATM, Token Ring желілері үшін қолданылады. Халықаралық стандарттарға сәйкестігі. Кеңейтілген жиілік диапазоны. Экрандалған кабельдер желілерді үлкен электромагниттік кедергілерден және сәулеленуден тамаша қорғайды. Бұралған жұп өткізгіштер жоғары сапалы тұтас тартылған мыстан жасалған. Өрт қауіпсіздігі нормаларына сәйкес қабықшаларда орындалуы мүмкін. Тапсырыс берушінің талаптары мен қажеттіліктеріне байланысты кабель түрлерінің үлкен таңдауы. Ыңғайлы және түсінікті таңбалау. Жеткізудің ең аз мерзімдері. МЕМСТ Р бойынша сертификаттау.
Техникалық сипаттамалар
| Өткізгіштің диаметрі: | 0,50 мм |
| Өткізгіштің қимасының номині: | 0,19 мм2 |
| AWG өлшемі: | 24 |
| Дирижер сыныбы: | 1-сынып (бір сымды өзек) |
| Тұрғын үйлер саны: | 4x2 |
| Бұрау элементі: | Жұптық |
| Өзекті оқшаулау: | Қатты полиэтилен |
| Тамырларды таңбалау: | Түсі |
| Бұрау элементінің үстіндегі экран: | Фольга |
| Бұрау үстіндегі экран: | Фольга |
| Сыртқы қабықтың материалы: | LSZH |
| Сыртқы қабықтың түсі: | Сұр |
| Санат: | 5E |
| Өткізгіш материалы: | Мыс (қапталмаған) |
| Кабельдің сыртқы диаметрі: | 6,0±0,2 мм |
| Монтаждау температурасы: | -10...+50 °C |
| Пайдалану температурасы: | -20...+60 °C |
| Макс байланыс кедергісі: | 20 Ана |
| Оқшаулау кедергісі: | 500 ХКҚҰ |
| Диэлектриктің электрлік беріктігі: | 1000 |
| Макс соп токта 100 м және 20°С артық емес тұрақтанды: | 9,5 Ом |
| Толқындық кедергі: | 100±15 Ом |
| Макс өзара сыйымдылығы ұзындығы 100 метр: | 5.6 ұҚ |
| Сигнал жиілігі: | 100 мГц |
| Жұмыс кернеуі: | ≤ 48 Жылы |
| Кабель ұзындығы: | 305 м |
| 100 м-ге қҚ сыйымдылығының максималды сәйкессіздігі: | 160 |
- Бағасы: 147 436 ₸/орам


Жіберу 16 сәуір 2026