| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Құрылыс түрі | Перфорацияланған |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Albion Group | Телекоммуникациялық жабдық |
| Жабдық түрі | Перфорацияланған табақты астау |
| Материалдың қалыңдығы | 1.2 мм |
Артикул: CLP10-050-400-120-3
Перфорацияланған илемдеу науалары IEK компаниялар тобының металл кабельді тасымалдау жүйелерінің бөлігі болып табылады. Кернеуі 1000 В дейінгі қуатты және төмен токты кабельдерді төсеуге және қорғауға арналған. Қақпақпен бірге пайдаланған кезде кабельді сыртқы әсерлерден, шаңнан және ылғалдан барынша қорғауды қамтамасыз етеді. Орындалуына байланысты науалар қоғамдық, өндірістік ғимараттардың, құрылыстардың және бөлшек сауда объектілерінің ішінде де, сондай-ақ шатыр астындағы үй-жайлардың сыртында, ашық ауада, сондай-ақ ылғалдылығы жоғары үй-жайларда қолданылуы мүмкін.
Прокатталған перфорацияланған IEK науалары конвейер әдісімен немесе дайын өнімді мырыш балқымасына батыру арқылы мырышталған суықтай илектелген болаттан жасалған.
IEK прокат науасы жүйесі жолдың бағытын өзгертуге арналған түзу элементтер мен керек-жарақтардан, сондай-ақ әртүрлі өлшемдегі қақпақтар мен қосқыш элементтерден тұрады.
- Металл науалар арқылы кабельдік трассаларды төсеудің ашық әдісі болашақта электрлік және төмен токты жүйеге техникалық қызмет көрсетуді және дамытуды жеңілдетеді.
- Құлыптың конструкциясы құбырлы (көлденең қимада дөңгелек) пішінге ие, оның өткір жиектері жоқ.
- Құлыптың құбырлы пішіні IEK науаларының беріктік сипаттамаларын айтарлықтай жақсартады.
- Науалар мен керек-жарақтардың стандартты өлшемдерінің ассортименті кез келген қиындық дәрежесіндегі кабельдік жолды жобалауға мүмкіндік береді.
Техникалық сипаттамалар
| Биіктігі | 50 мм |
| Ені | 400 мм |
| Ұзындығы | 3000 мм |
| Материалдың қалыңдығы | 1,2 мм |
| Перфорацияланған бүйір қабырғасы | Иә |
| Монтаждау үшін негіздегі перфорация | Иә |
| НАТО монтаждау тесіктері | Иә |
| Үлкен алшақтықтар үшін орындау-күшейтілген | Жоқ |
| Тізбектің тұтастығын қамтамасыз ету үшін жарамды | Иә |
| Тот баспайтын болаттан жасалған оюланған | Жоқ |
| RAL түсінің нөмірі | 7047 |
| Салмақ | бір метрге 4,73 кг |
Пайдалану параметрлері
| Қызмет ету мерзімі, Жыл | 20 |
| Кепілдік мерзімі, жыл | 3 |
- Бағасы: 12 090 ₸/м


Жіберу 16 сәуір 2026