| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түсі | Сұр |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Albion Group | Телекоммуникациялық жабдық |
| Материал | ПВХ (ПВХ) |
| Жабдық түрі | Гофрленген құбыр |
Артикул: CTG20-25-K41-050I
Гофрленген құбырлар ғимараттар мен құрылыстардың ішіне жасырын түрдегі қуат және төмен ток желілерін тарту үшін қолданылады. Құбырдың икемділігіне байланысты кабельді төсеу ең аз еңбек шығынымен жүзеге асырылады және іс жүзінде қосымша керек-жарақтарды қажет етпейді. ПВХ гофрленген құбырлары ТШ талаптарына сәйкес келеді 27.33.14-002-83135016-2017.
Қысқа тұйықталу кезінде өрттің шығуына жол берілмейді. Сымдарды механикалық зақымданудан қосымша қорғау. Құбырлар жасалған материал тамаша диэлектрик болып табылады. Құбырлардың икемділігі аксессуарлардың ең аз санымен орнатудың жылдамдығы мен ыңғайлылығын қамтамасыз етеді. Кабельді тартудың ыңғайлылығы зондтың болуымен қамтамасыз етіледі.
Техникалық сипаттамалар
| Қорғау дәрежесі - IP: | IP55 |
| Түсі: | Сұр |
| RAL түсінің нөмірі: | 7035 |
| Сыртқы диаметрі: | 25 мм |
| Материал: | ПВХ (ПВХ) |
| Жұмыс температурасы: | -15...+60 °C |
| Сығымдау кезіндегі беріктік: | 350 Н |
| Ішкі диаметрі: | 18.3 мм |
| Иілуге беріктік: | Икемді (-тер) |
| Гофрдың ені: | 3.0 мм |
| Гофр қадамы: | 4.5 мм |
| 1-ші қума метрдің салмағы: | 62 г |
| Қабырғаның қалыңдығы: | 0.3 мм |
Пайдалану параметрлері
| Қызмет ету мерзімі, Жыл: | 25 |
| Кепілдік мерзімі, жыл: | 3 |
Логистикалық параметрлер
| жеке | топтық | көлік | |
|---|---|---|---|
| Саны | - | - | 50 |
| Өлшем бірліктері | - | - | м |
| Қаптама түрі | - | - | БАЙЛАУ ҚҰРАЛЫ/БАЙЛАУ |
| Қаптама материалы | - | - | ПОЛИПРОПИЛЕН |
| Штрих-код | - | - | 4606056123067 |
| Брутто салмағы кг | - | - | 2.9 |
| l қараңыз | - | - | 50 |
| b қараңыз | - | - | 50 |
| н см | - | - | 22 |
- Бағасы: 216 ₸/м





