Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Albion Group | Телекоммуникациялық жабдық |
| Жабдық түрі | Оқшаулағышы жоқ металлқұбыр |
Артикул: CM10-10-100
Герметикалық емес металл жең (металл түтік), сымдарды, кабельдерді және т.б. механикалық зақымданудан қорғау және өрт қауіпсіздігін арттыру үшін қолданылады. Сондай-ақ кейде өнеркәсіптік қондырғыларда сусымалы, ірі дисперсті заттарды тасымалдау үшін қолданылады.
Герметикалық емес металл жең ТШ 4833-001-57393508-2007 талаптарына сәйкес келеді.
Техникалық сипаттамалар
| Ішкі диаметрі | 9.5 мм |
| Шартты өткелдің диаметрі | 9,5 мм |
| Макс рұқсат етілген жұмыс температурасы | 100 °C |
| Иілу кезіндегі радиусты ең аз пайдалану R | 55 мм |
| Сыртқы диаметрі | 13.9 мм |
| Номин диаметрі | 10 мм |
| Сығымдау кезіндегі беріктік | - Н |
| Жұмыс температурасы | -60...50 °C |
| Пайдалану температурасы | -60…50 °C |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 251 ₸/м





Жіберу 16 сәуір 2026