Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Albion Group | Телекоммуникациялық жабдық |
| Жабдық түрі | Оқшаулағышы жоқ металлқұбыр |
Артикул: CM10-18-015
Герметикалық емес металл жең (металл түтік), сымдарды, кабельдерді және т.б. механикалық зақымданудан қорғау және өрт қауіпсіздігін арттыру үшін қолданылады. Сондай-ақ кейде өнеркәсіптік қондырғыларда сусымалы, ірі дисперсті заттарды тасымалдау үшін қолданылады.
- Сымдарды механикалық зақымданудан қорғау.
- Қысқа тұйықталу кезінде өрттен қорғау.
- Металл жеңнің икемділігі қосымша керек-жарақтар мен құрылғыларсыз орнатудың қарапайымдылығын қамтамасыз етеді.
- Металл түтік ішіндегі кабельді майысудан қорғау.
- Электромагниттік кедергілерден қорғайтын қалқан болып табылады.
- Кеміргіштерден қорғау.
- Жанғыш беттерде, соның ішінде ағашта электрмен жабдықтау жүйелерін төсеу үшін ұсынылады.
- Ірі дисперсті сусымалы заттарды тасымалдауға арналған өнеркәсіптік қондырғыларда қолдануға болады.
Техникалық сипаттамалар
| Түсі | Металлик |
| Сыртқы диаметрі | 21.9 мм |
| Ішкі диаметрі | 16.9 мм |
| Беттің қорғаныш жабыны | Мырышпен қапталған |
| Макс рұқсат етілген жұмыс температурасы | 100 °C |
| Сығымдау кезіндегі беріктік | - Н |
| Жұмыс температурасы | -60...50 °C |
| Жануды таратады | Жоқ |
| Материал | Болат |
| Пайдалану температурасы | -40...60 °C |
| 1-ші жабынның қаптамасының материалы | Қаптамасы жоқ |
| 2-ші жабынның қаптамасының материалы | Қаптамасы жоқ |
| Номин диаметрі | 18 мм |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP40 |
| Иілуге беріктік | Икемді (-тер) |
| DIN EN 61386-23 стандартына сәйкес бекітілген | Иә |
| Иілу кезіндегі радиусты ең аз пайдалану R | 90 мм |
| Жеңнің салмағы 1 м | 0,26 кг |
| Шартты өткелдің диаметрі | 18 мм |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 458 ₸/м





Жіберу 16 сәуір 2026