| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Albion Group | Телекоммуникациялық жабдық |
| Жабдық түрі | Оқшаулағышы жоқ металлқұбыр |
Артикул: CM10-25-050
Герметикалық емес металл жең (металл түтік), сымдарды, кабельдерді және т.б. механикалық зақымданудан қорғау және өрт қауіпсіздігін арттыру үшін қолданылады. Сондай-ақ кейде өнеркәсіптік қондырғыларда сусымалы, ірі дисперсті заттарды тасымалдау үшін қолданылады. Герметикалық емес металл жең ТШ 4833-001-57393508-2007 талаптарына сәйкес келеді.
Сымдарды механикалық зақымданудан қорғау. Қысқа тұйықталу кезінде өрттен қорғау. Металл жеңнің икемділігі қосымша керек-жарақтар мен құрылғыларсыз орнатудың қарапайымдылығын қамтамасыз етеді. Металл түтік ішіндегі кабельді майысудан қорғау. Электромагниттік кедергілерден қорғайтын қалқан болып табылады. Кеміргіштерден қорғау. Жанғыш беттерде, соның ішінде ағашта электрмен жабдықтау жүйелерін төсеу үшін ұсынылады. Ірі дисперсті сусымалы заттарды тасымалдауға арналған өнеркәсіптік қондырғыларда қолдануға болады.
Техникалық сипаттамалар
| Материал: | Болат |
| Беттің қорғаныш жабыны: | Мырышпен қапталған |
| 1-ші жабынның қаптамасының материалы: | Қаптамасы жоқ |
| Тығыздау: | Мақтадан жасалған жіп |
| Қорғау дәрежесі - IP: | IP40 |
| Климаттық орындалуы: | УХ3 |
| Түсі: | Металлик |
| Шартты өткелдің диаметрі: | 25 мм |
| Иілу кезіндегі радиусты ең аз пайдалану R: | 120 мм |
| Пайдалану температурасы: | -40...+60 °C |
| Сыртқы диаметрі: | 30.8 мм |
| Үзілуге беріктік: | 55 кг |
| Ішкі диаметрі: | 23.7 мм |
| Иілуге беріктік: | Жұмсақ/иілгіш (-тер) |
| Жеңнің салмағы 1 м: | 0,55 кг |
| Макс рұқсат етілген жұмыс температурасы: | 100 °C |
Пайдалану параметрлері
| Қызмет ету мерзімі, Жыл: | 10 |
| Кепілдік мерзімі, жыл: | 1 |
Логистикалық параметрлер
| Жеке | Топтық | Көлік | |
|---|---|---|---|
| Саны | - | - | 50 |
| Өлшем бірліктері | - | - | м |
| Қаптама түрі | - | - | БАЙЛАУ ҚҰРАЛЫ/БАЙЛАУ |
| Қаптама материалы | - | - | ПОЛИПРОПИЛЕН |
| Штрих-код | - | - | 4606056119077 |
| Брутто салмағы, кг | - | - | 12 |
| l, см | - | - | 51 |
| b, см | - | - | 51 |
| сағ, см | - | - | 28 |
- Бағасы: 615 ₸/м





Жіберу 16 сәуір 2026