Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Albion Group | Телекоммуникациялық жабдық |
| Жабдық түрі | Оқшаулағышы жоқ металлқұбыр |
Металл түтік (металл түтік) кабельді, сымдарды, иілгіш шлангтарды және т.б. химиялық және механикалық зақымданудан, ылғалдан, күн радиациясынан қорғауға және қорғауға және өрт қауіпсіздігін жақсартуға арналған. Металл шлангты үй ішінде және сыртында ашық және жасырын төсеу үшін пайдалануға болады.
Техникалық сипаттамалар
| Ішкі диаметрі | 48.0 мм |
| Шартты өткелдің диаметрі | 48 мм |
| Макс рұқсат етілген жұмыс температурасы | 100 °C |
| Иілу кезіндегі радиусты ең аз пайдалану R | 250 мм |
| Сыртқы диаметрі | 58.7 мм |
| Номин диаметрі | 50 мм |
| Сығымдау кезіндегі беріктік | - Н |
| Жұмыс температурасы | -60...50 °C |
| Пайдалану температурасы | -60…50 °C |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 1 504 ₸/м





Жіберу 16 сәуір 2026