Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Albion Group | Телекоммуникациялық жабдық |
| Жабдық түрі | Брошкасы бар металл түтік |
Артикул: CMP18-012-K00-100
Герметикалық емес металл жең (металл түтік), сымдарды, кабельдерді және т.б. механикалық зақымданудан қорғау және өрт қауіпсіздігін арттыру үшін қолданылады.
РЗ-ЦХ металл шлангісі металл зондпен бірге жеткізіледі. Металл түтік ішіндегі зонд ретінде d=0,6 мм ГОСТ3282-74 болат сым қолданылады. Жеңдер мақтадан жасалған тығыздағышпен жасалады.
Техникалық сипаттамалар
| Ішкі диаметрі | 10.9 мм |
| Шартты өткелдің диаметрі | 10,9 мм |
| Макс рұқсат етілген жұмыс температурасы | 100 °C |
| Иілу кезіндегі радиусты ең аз пайдалану R | 75 мм |
| Сыртқы диаметрі | 15.9 мм |
| Номин диаметрі | 12 мм |
| Сығымдау кезіндегі беріктік | - Н |
| Жұмыс температурасы | -60...50 °C |
| Пайдалану температурасы | -60…50 °C |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 307 ₸/м





Жіберу 16 сәуір 2026