Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Albion Group | Телекоммуникациялық жабдық |
| Жабдық түрі | Брошкасы бар металл түтік |
Артикул: CMP18-015-K00-100
Герметикалық емес металл жең (металл түтік), сымдарды, кабельдерді және т.б. механикалық зақымданудан қорғау және өрт қауіпсіздігін арттыру үшін қолданылады. РЗ-ЦХ металл шлангісі металл зондпен бірге жеткізіледі. Металл түтік ішіндегі зонд ретінде d=0,6 мм ГОСТ3282-74 болат сым қолданылады. Жеңдер мақтадан жасалған тығыздағышпен жасалады.
Сымдарды механикалық зақымданудан қорғау. Металл жеңнің икемділігі қосымша керек-жарақтар мен құрылғыларсыз орнатудың қарапайымдылығын қамтамасыз етеді. Металл түтік ішіндегі кабельді майысудан қорғау. Кеміргіштерден қорғау.
Техникалық сипаттамалар
| Номин диаметрі: | 15 мм |
| Сыртқы диаметрі: | 18.9 мм |
| Ішкі диаметрі: | 13.9 мм |
| Материал: | Болат |
| Беттің қорғаныш жабыны: | Мырышпен қапталған |
| 1-ші жабынның қаптамасының материалы: | Қаптамасы жоқ |
| Тығыздау: | Мақтадан жасалған жіп |
| Жұмыс температурасы: | -20…+50 °C |
| Үзілуге беріктік: | 40 Н |
| Электрлік сипаттамалары: | Көрсетілмеген |
| Иілуге беріктік: | Икемді (-тер) |
| Иілу кезіндегі радиусты ең аз пайдалану R: | 80 мм |
| Макс рұқсат етілген жұмыс температурасы: | +100 °C |
| Климаттық орындалуы: | УХ3 |
| Шартты өткелдің диаметрі: | 13,9 мм |
| Пайдалану температурасы: | -60…+50 °C |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 366 ₸/м




Жіберу 16 сәуір 2026