Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Albion Group | Телекоммуникациялық жабдық |
| Жабдық түрі | Брошкасы бар металл түтік |
Артикул: CMP18-025-K00-050
Герметикалық емес металл жең (металл түтік), сымдарды, кабельдерді және т.б. механикалық зақымданудан қорғау және өрт қауіпсіздігін арттыру үшін қолданылады.
РЗ-ЦХ металл шлангісі металл зондпен бірге жеткізіледі. Металл түтік ішіндегі зонд ретінде d=0,6 мм ГОСТ3282-74 болат сым қолданылады. Жеңдер мақтадан жасалған тығыздағышпен жасалады.
- Сымдарды механикалық зақымданудан қорғау.
- Металл жеңнің икемділігі қосымша керек-жарақтар мен құрылғыларсыз орнатудың қарапайымдылығын қамтамасыз етеді.
- Металл түтік ішіндегі кабельді майысудан қорғау.
- Кеміргіштерден қорғау.
Техникалық сипаттамалар
| Ішкі диаметрі | 23.7 мм |
| Шартты өткелдің диаметрі | 23,7 мм |
| Макс рұқсат етілген жұмыс температурасы | 100 °C |
| Иілу кезіндегі радиусты ең аз пайдалану R | 120 мм |
| Сыртқы диаметрі | 30.8 мм |
| Номин диаметрі | 25 мм |
| Сығымдау кезіндегі беріктік | - Н |
| Жұмыс температурасы | -60...50 °C |
| Пайдалану температурасы | -60…50 °C |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 710 ₸/м


