| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | ITK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Қаптамадағы ұзындық | 305 м |
| Қолдану | Ішкі жұмыстарға арналған |
| Құрылымдық ерекшеліктері | |
| Бұралған жұп санаты | CAT5е |
| Бұралған жұп түрі | UTP |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Санат | 5e |
| Түсі | Күлгін |
Артикул: LC1-C5E04-126
Ішкі төсеуге арналған 5Е санатты ITK кабелі LSZH қабықшасындағы 4 жұптық U/UTP, түсі күлгін. Ол құрылымдық кабельдік жүйелерді, жергілікті желілерді құру үшін, ғимарат ішіндегі жалпы коммуникациялық инфрақұрылым үшін, магистральдық ішкі жүйелер үшін және "соңғы мильді" ұйымдастыру үшін қолданылады.
Кабельдің кең ассортименті. Бұралған жұп өткізгіштерді дайындау материалы - жоғары сапалы электротехникалық мыс. Экрандалған кабельдің арқасында желілерді электромагниттік кедергілерден және радиациядан қорғау. Қабықшалардың өнімділігі өрт қауіпсіздігі стандарттарына сәйкес келеді (жанбайтын, улы емес, газы мен түтіні аз), бұл ГОСТ Р сертификаттарымен расталады. Ыңғайлы және түсінікті таңбалау. МЕМСТ Р 54429-2011, ISO/IEC:2002(Е) халықаралық стандартына, IEC 60332-1 отқа төзімділік класына сәйкестігі. Жеткізудің ең аз мерзімдері.
Техникалық сипаттамалар
| Өткізгіштің диаметрі: | 0,50 мм |
| Өткізгіштің қимасының номині: | 0,19 мм2 |
| AWG өлшемі: | 24 |
| Дирижер сыныбы: | 1-сынып (бір сымды өзек) |
| Тұрғын үйлер саны: | 4x2 |
| Бұрау элементі: | Жұптық |
| Өзекті оқшаулау: | Қатты полиэтилен |
| Тамырларды таңбалау: | Түсі |
| Бұрау элементінің үстіндегі экран: | Жоқ |
| Бұрау үстіндегі экран: | Жоқ |
| Сыртқы қабықтың материалы: | LSZH |
| Сыртқы қабықтың түсі: | Күлгін |
| Санат: | 5E |
| Өткізгіш материалы: | Мыс (қапталмаған) |
| Кабельдің сыртқы диаметрі: | 6,0±0,2 мм |
| Монтаждау температурасы: | -10...+50 °C |
| Пайдалану температурасы: | -20...+60 °C |
| Макс байланыс кедергісі: | 20 Ана |
| Оқшаулау кедергісі: | 500 ХКҚҰ |
| Диэлектриктің электрлік беріктігі: | 1000 |
| Макс соп токта 100 м және 20°С артық емес тұрақтанды: | 9,5 Ом |
| Толқындық кедергі: | 100±15 Ом |
| Макс өзара сыйымдылығы ұзындығы 100 метр: | 5.6 ұҚ |
| Сигнал жиілігі: | 100 мГц |
| Жұмыс кернеуі: | ≤ 48 Жылы |
| Кабель ұзындығы: | 305 м |
| 100 м-ге қҚ сыйымдылығының максималды сәйкессіздігі: | 160 |
- Бағасы: 110 576 ₸/орам


Жіберу 16 сәуір 2026