| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Қуат | 100 Вт |
| Жарықтандыру түрі | Прожектор |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Albion Group | Телекоммуникациялық жабдық |
Артикул: LPDO701-100-K03
Қуаты жарықдиодты прожекторлар 10, 20, 30, 50, 70, 100 Вт ғимараттарды декоративтік және қасбеттік жарықтандыруға, жарнамалық құрылымдарды, ескерткіштерді, бағаналарды, ағаштарды, ашық кеңістіктер мен объектілерді, спорт ғимараттарын, сондай-ақ өнеркәсіптік аймақтарды жарықтандыруға арналған. Ішкі және сыртқы қолдануға жарамды. 100, 150 және 200 Ватт прожекторлар ғимараттарды, құрылыстарды, қойма ғимараттарын, алаңдарды, саябақтарды, автотұрақтарды, жарнамалық стендтерді, мүсіндерді, ескерткіштерді, стадиондарды сыртқы және ландшафттық жарықтандыруға, сондай-ақ ғимараттардың қасбеттерін сәндік жарықтандыруға арналған. және жоғары қуатты жарықтандыруды қажет ететін нысандар. Жарықдиодты прожекторлар галогендік прожекторларды энергияны үнемдейтін алмастырғыш болып табылады, қуатты аз тұтынумен олар жоғары жарық тиімділігіне ие. ҚҚҚ прожекторларын дайындау материалдары мен конструкциясы олардың жоғары механикалық беріктігін және IP65 класы бойынша шаң мен ылғалдан толық қорғауды қамтамасыз етеді (IP44 қорғаныс коэффициенті бар қозғалыс сенсоры бар үлгілерді қоспағанда). МЕМСТ Р МЭК 60598-1, МЕМСТ 17516, МЕМСТ 14254 сәйкес келеді.
Шағын корпус, монтаждау оңай. Корпус материалы – тиімді жылуды таратуды қамтамасыз ететін алюминий қорытпасы. Соққыға төзімді корпус. Қуаттылығы 10-нан 100 Вт-қа дейінгі кең ассортименттік қатар. Кепілдік мерзімі 2 жыл.
Техникалық сипаттамалар
| Шамның түрі: | Жарық диоды. жарық көзі (LED) |
| Шамның қуаты: | 100 Вт |
| Жарық ағыны: | 8000 лм |
| Түс температурасы: | 6500 К |
| Түстерді көрсету индексі - Ra: | 70-79 (2А сыныбы) |
| Жарық шоғының бұрышы: | 120 |
| Жарық сәулесінің бұрышы: | Кең жарық шоғы |
| Жарықты бөлу: | Симметриялық (-тер) |
| Корпустың түсі: | Сұр |
| Корпус материалы: | Алюминий |
| Беттің түрі: | Күңгірт (-тер) |
| Плафон немесе шашыратқыш материалы: | Мөлдір пластик (жарық өткізгіш.) |
| Реңктің немесе диффузордың түсі: | Жоқ |
| Рефлектор - рефлектор: | Ақ |
| Монтаждау түрі: | Бетіне (жүкқұжат) |
| Үлгі немесе орындау: | Басқалар |
| Қорғау дәрежесі - IP: | IP65 |
| Қорғау сыныбы: | I |
| Орташа номиналды қызмет ету мерзімі: | 30000 сағ |
| Номиналды кернеу: | 230 Жылы |
| Жұм кернеулерінің диапазоны: | 180...240 Жылы |
| Жиілігі: | 50/60 Гц |
| Трансформатор-ПРА-трансформатордың іске қосқышының түрі: | ЭПРА |
| Ұзындығы: | 285 мм |
| Ені: | 235 мм |
| Биіктігі немесе тереңдігі: | 61 мм |
Пайдалану параметрлері
| Қызмет ету мерзімі, Сағат: | 30000 |
| Кепілдік мерзімі, жыл: | 2 |
- Бағасы: 13 778 ₸



Жіберу 18 сәуір 2026