Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жарықтандыру түрі | Шам |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Albion Group | Телекоммуникациялық жабдық |
Шамдар шаң мен ылғалдың мөлшері жоғары қоғамдық, өндірістік және коммуналдық үй-жайларды (кір жуатын бөлмелер, жылыжайлар, кәсіпорын шеберханалары, гараждар, жертөлелер және т.б.) жалпы жарықтандыруға арналған. және т.б.) Сыртқы құрылыс және өндірістік алаңдарда сыртқы жарықтандыруға арналған.
| Техникалық сипаттамалар | |
|---|---|
| Шамның негіз - ұстағышы | G13 |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP65 |
| Пайдалану температурасы | -25...+40 °C |
| Үлгі немесе орындау | Қабырғалық-төбелік модель |
| Шамдардың - жарық көздерінің саны | 2 |
| Корпус материалы | АБС-пластик |
| Плафон немесе шашыратқыш материалы | Полистирол |
| Тірек бетінің материалы | F- қалыпты тұтанатын материалдан |
| Трансформатор-ПРА-трансформатордың іске қосқышының түрі | ЭПРА |
| Қорғау сыныбы | I |
| Климаттық орындалуы | ӨХЛ2 |
| Шамның қуаты | 36 Вт |
| Авариялық жарықтандыру режимі | Жарамсыз |
| Қосылатын өткізгіштердің қимасы | 0,75...1,5 мм |
| Шамның түрі | Люминесцентті шам D=26 мм (T8) |
| Шамның түрі | Реңкі/диффузоры бар шам |
| Ені | 120 мм |
| Биіктігі немесе тереңдігі | 84 мм |
| Ұзындығы | 1260 мм |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Номиналды кернеу | 230 Жылы |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 16 025 ₸


Жіберу 18 сәуір 2026