| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Қуат | 36 Вт |
| Орнату әдісі | Аспалы |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Albion Group | Телекоммуникациялық жабдық |
Артикул: LDVO0-6566-36-0-6500-K01
Ультра жұқа IEK панелі соқыр әсерсіз біркелкі жарықтандыруға ие. Сауда орталықтарында, дүкендерде, залдарда, мейрамханаларда, автосалондарда, әуежайларда, вокзалдарда, спорт мекемелерінде кеңінен қолданылады.
Қашықтан қоректендіру блогы (арт. LDVO0-36-0- E-K01) қуат коэффициенті 0,9-дан кем емес, толқындардың болмауына және жарықтың тұрақты шығуына кепілдік береді. Күңгірт поликарбонаттан жасалған диффузор және жарық тарататын линза панельдің бүкіл бетіне жарық ағынының біркелкі таралуына ықпал етеді. Корпус жоғары сапалы алюминий қорытпасынан жасалған және жылуды тиімді таратуды қамтамасыз етеді. Шамның конструкциясы кіріктірілген, аспалы және үстіңгі монтаждау әдістерін қарастырады (бекіткіштер жиынтығы бөлек сатып алынады). Оңтайлы жылуды таратуға арналған алюминий корпус. Жарқырататын әсері жоқ жұмсақ таралған жарық.
Техникалық сипаттамалар
| Шамның түрі: | Панельді шам |
| Шамның түрі: | Жарық диоды. жарық көзі (LED) |
| Шамның қуаты: | 36 Вт |
| Трансформатор-ПРА-трансформатордың іске қосқышының түрі: | Жарықдиодты драйвер |
| Импульсті-тұтандырғыш құрылғы - ИЗУ: | Талап етілмейді |
| Балласттаушы аппараттың сұлбасы - ПРА: | Басқалар |
| Номиналды кернеу: | 230 Жылы |
| Корпус материалы: | Алюминий |
| Беттің түрі: | Күңгірт (-тер) |
| Корпустың түсі: | Күміс |
| Плафон немесе шашыратқыш материалы: | Полипропилен |
| Реңктің немесе диффузордың түсі: | Ақ |
| Жарықты бөлу: | Симметриялық (-тер) |
| Жарық ағынының шығысы: | Тура және шашыраңқы/шағылысқан |
| Ұзындығы: | 595 мм |
| Ені: | 595 мм |
| Биіктігі немесе тереңдігі: | 10 мм |
| Қорғау сыныбы: | II |
| Қорғау дәрежесі - IP: | IP20 |
| EN 50102 стандарты бойынша соққыға төзімділік: | Жоқ |
| Төбенің түрі: | Армстронг аспалы төбесі |
| Жарық ағыны: | 2800 лм |
| Түс температурасы: | 6500 К |
| Орташа номиналды қызмет ету мерзімі: | 30000 сағ |
| Жарықтың түстілік санаты: | Күндізгі суық >5300 К |
| Жиілігі: | 50 Гц |
| Пайдалану температурасы: | -20...+35 °C |
| Жұм кернеулерінің диапазоны: | 200...240 Жылы |
| Шашыратқыш түрі: | Опал (-лар) |
| Жарық қарқындылығы қисығының түрі: | Д |
| Түстерді көрсету индексі - Ra: | 70-79 (2А сыныбы) |
- Бағасы: 12 867 ₸


Жіберу 16 сәуір 2026