| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Albion Group | Телекоммуникациялық жабдық |
| Түрі | Авариялық жарықтандыру |
Артикул: LSSA0-2103-3-20-K03
Эвакуация кезінде шығу орындарын, қозғалыс бағыттарын көрсетуге, сондай-ақ ылғалдылығы мен шаңы төмен әртүрлі үй-жайларда әртүрлі ақпараттық мақсаттарға арналған. Тұрақты жұмыс істейтін шам. Жұмыс уақыты Кіріктірілген NI-CD батареясынан 3 сағат. Диффузордың материалы - нақышталған ақпараты бар мөлдір акрил. Кіріктірілген индикаторлар: Қызыл индикатор – батареяны зарядтау процесі жүріп жатыр Жасыл индикатор – (POWER) желі Сары индикатор – (trouble) қате.
Шеткі жарықдиодты жарықтандыру. Әмбебап бекіту: аспалы, төбеге, қабырғаға немесе бүйірге орнатылатын. Кіріктірілген терең разрядтан және шамадан тыс зарядтан қорғау. Кіріктірілген өзін-өзі тексеру функциясы (AUTO TEST).
Техникалық сипаттамалар
| Қосылу схемасы: | Тұрақты әрекет ететін |
| Тұтыну қуаты: | 4 Вт |
| Меңзердің немесе панельдің түрі: | Тек бір жақты |
| Номин жұмыс уақыты: | 3.0 сағ |
| Монтаждау түрі: | Қабырғаға бекіту, аспалы |
| Корпус материалы: | Пластик |
| Шамның түрі: | Біржақты |
| Корпустың түсі: | Ақ |
| Плафон немесе шашыратқыш материалы: | Мөлдір пластик (жарық өткізгіш.) |
| Авариялық режимдегі жарық ағыны: | 180 лм |
| Бақылау жабдығы: | ТЕСТ түймесі және автоматты түрде өзін-өзі тексеру |
| Электрмен жабдықтау түрі: | Автономды (жеке аккумулятор) |
| Номиналды кернеу: | 230 Жылы |
| Қорғау сыныбы: | II |
| Қорғау дәрежесі - IP: | IP20 |
| Ұзындығы: | 352 мм |
| Ені: | 27 мм |
| Биіктігі немесе тереңдігі: | 229 мм |
| Жиілігі: | 50 Гц |
| Сілтемелік ақпаратты орналастыру тәсілі: | Жағуды қажет етпейді |
| Тану қашықтығы: | 16 м |
| Жарықдиодтар саны: | 8 |
| Жарық ағыны: | 60 лм |
| Климаттық орындалуы: | ҰХЛ3.1 |
| Аккумуляторлық батареяның номиналды кернеуі: | 2.4 Жылы |
| Аккумуляторлық батареяның сыйымдылығы: | 0.8 А сағ |
| Батареяның максималды қызмет ету мерзімі: | 24 сағ |
| Пайдалану температурасы: | -10...+35 °C |
| Түс температурасы: | 6500 К |
| Шамның түрі: | Жарық диоды. жарық көзі (LED) |
| Шамның негіз - ұстағышы: | Жоқ |
| Балласттаушы аппараттың сұлбасы - ПРА: | Басқалар |
| Шамның қуаты: | 3.0 Вт |
| Батарея түрі: | NiCD (никель-кадмий) батареясы |
| СӨЖ түрі: | Д |
| Габариттік жарықтық: | 246 кд/м2 |
| Жарықты тарату класы: | Б |
| Іске қосу тогы: | 0,019 А |
| Іске қосу токтарының ұзақтығы: | 35 мкс |
| Трансформатор-ПРА-трансформатордың іске қосқышының түрі: | Электрондық балласт |
| Шамдардың - жарық көздерінің саны: | 8 |
- Бағасы: 16 123 ₸


Жіберу 18 сәуір 2026