Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Albion Group | Телекоммуникациялық жабдық |
| Түрі | Қозғалыс датчиктері |
Артикул: LDD11-024-1100-001Қайдан сатып алуға болады?
Датчиктер датчикті анықтау аймағында қозғалатын объектілердің болуына және жарық деңгейіне байланысты жүктемені белгілі бір уақыт аралығында автоматты түрде қосуға және өшіруге арналған. МЕМСТ Р 51324.2.1-99 сәйкес.
Датчиктің корпусы жануды қолдамайтын пластиктен (поликарбонат) жасалған. Коммутациялық жүктеме элементі ретінде электромеханикалық реле қолданылады.
Техникалық сипаттамалар
| Үлгі немесе орындау: | Қозғалыс датчигі |
| Монтаждау түрі: | Үстірт. монтаждау (ашық. орнату) |
| Қыздыру шамдарына арналған максималды қуатты жүктемелер: | 1100 Вт |
| Люминистц іске қосылмайтын шамдарға арналған максималды қуатты жүктемелер: | 300 ДА |
| Орнатудың оңтайлы биіктігі: | 2,2...4 м |
| Макс жұмыс циклі: | 7±2 мин |
| Мин жұмыс циклі: | 10±3 сек |
| Жарықтандыру бойынша іске қосу шегі: | 3...2000 лк |
| Көлденеңінен анықтау бұрышы: | 360 ° |
| Тігінен анықтау бұрышы: | 120 ° |
| Түсі: | Ақ |
| Материал: | Пластик |
| Қорғау дәрежесі - IP: | IP3X |
| Кернеу түрі: | Айнымалы (AC) |
| Номиналды кернеу: | 230 Жылы |
| Жиілігі: | 50 Гц |
| Қосылатын өткізгіштердің қимасы2: | 0,75...1,5 мм |
| Электр тоғымен зақымданудан қорғау класы: | II |
| Максималды қуат қосулы күйде: | 1.00 Вт |
| Температура: | -25...+45 °C |
| Климаттық орындалуы: | Түйін |
| Тереңдігі: | 58.8 мм |
| Сыртқы диаметрі: | 115 мм |
| Материалдың түрі немесе маркасы: | Басқалар |
| Беттің қорғаныш жабыны: | Өңделмеген |
| Беттің түрі: | Қолданылмайды |
| Жүктемені коммутациялау: | Электромеханикалық реле |
| Объектіні анықтаудың максималды қашықтығы: | 6 м |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 4 933 ₸


