Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Albion Group | Телекоммуникациялық жабдық |
| Түрі | Саудалық жарықтандыруға арналған шамдар |
Артикул: LDVO0-1601-1-7- К01
Ультра жұқа ойық аула шамдары тұрғын үйлердегі, кеңселердегі және коммерциялық аумақтардағы ішкі кеңістіктерді жарықтандыруға арналған. Олар ықшам өлшемімен және соқыр әсерсіз біркелкі жарықтандыруымен ерекшеленеді.
Ықшам өлшемдері мен орнату әдісінің арқасында аула шамдары кез келген жарықтандыру тапсырмаларының, соның ішінде төбелік кеңістігі шектеулі бөлмелер үшін тамаша шешім болады.
- Эстетикалық сыртқы түрі.
- Жоғары сапалы материалдарды қолдану есебінен жеңіл салмақ, беріктік, коррозиядан қорғау қамтамасыз етіледі.
- Серіппелі кері бекіткіштер пластикалық қондырмалармен нығайтылған: деформациясыз/бұралмай.
- Корпустың материалы - алюминий, диффузоры - поликарбонат.
- Барлық модельдік қатар екі түсте ұсынылған - ақ және күміс.
- Жарық көзі - SMD-жарық диодтары бар модульдер.
- Жарықдиодтардың бұйым корпусының бүкіл бетіне таралуы кеңістіктің біркелкі жарықтандырылуын қамтамасыз етуге мүмкіндік береді.
- Қызмет ету мерзімі - 30 000 сағат.
Техникалық сипаттамалар
| Кіріктірілген монтаждау үшін жарамды | Иә |
| Үстеме монтаждау үшін - бетіне | Жоқ |
| Төбеге орнату үшін жарамды | Жоқ |
| Жарық шоғының бұрышы | 120 ° |
| Қуаты бар шамдар үшін жарамды | - Сб |
| Траверсте монтаждау үшін жарамды | Жоқ |
| Тұғырға/еденге монтаждау үшін жарамды | Жоқ |
| Қысқышты монтаждау үшін жарамды | Иә |
| Шамның қуаты | 7 Вт |
| Жарық ағыны | 300 лм |
| Жарық ағыны | 300 лм |
| Жарық ағыны | 300 лм |
| Түс температурасы | 3000 К |
| Түс температурасы | 3000 К |
| Шамдардың - жарық көздерінің саны | 1 |
| Жиынтықта шамдардан | Иә |
| Монтаждау кронштейнімен немесе кронштейнімен | Жоқ |
| Орташа номиналды қызмет ету мерзімі | 30000 сағ |
| Қозғалыс датчигімен | Жоқ |
| Номиналды кернеу | 230 Жылы |
| Қосылатын өткізгіштердің қимасы | 0,5...1,0 мм2 |
| Ұзындығы | 120.0 мм |
| Ені | 120.0 мм |
| Биіктігі немесе тереңдігі | 20.0 мм |
| Жиынтықта басқару блогы | Иә |
| ИЗУ жиынтықта | Жоқ |
| Күңгірттендірілетін | Жоқ |
| Штепсельдік қосқыштар арқылы электрлік қосалқы | Жоқ |
| Сыртқы диаметрі | 120 мм |
| Монтаждық ұзындық - тауашалар | 105 мм |
| Монтаждық ені - тауашалар | 105 мм |
| Монтаждық тереңдік - тауашалар | - мм |
| Монтаждау диаметрі - тауашалар | 105 мм |
| Доптан қорғаныс - соққыға төзімді орындау | Жоқ |
| Түстерді басқару - RGB | Жоқ |
| Габариттік жарықтық | > 5000 кд/м2 |
| Іске қосу тогы | 0,8 А |
| Іске қосу токтарының ұзақтығы | 12 мкс |
| Шинаға монтаждау үшін жарамды | Жоқ |
| Аспалы монтаждау үшін жарамды | Жоқ |
| Қабырғаға монтаждау үшін жарамды | Жоқ |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 2 556 ₸


Жіберу 18 сәуір 2026