| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Albion Group | Телекоммуникациялық жабдық |
| Түрі | Өнеркәсіптік жарықтандыру |
Артикул: LDSP0-1305-18-6500-K01
ДСП сериялы шамдар қолданылады: - пайдалану жағдайлары ауыр өндірістік және қоғамдық үй-жайларды (метро станциялары, жерасты өткелдері, өндірістік шеберханалар немесе қоймалар) жарықтандыру үшін.; - ылғалдылығы мен шаңы жоғары бөлмелерді жарықтандыру үшін: жертөлелерде, кір жуатын бөлмелерде, гараждарда, автотұрақтарда, шеберханаларда, қосалқы бөлмелерде және т.б.; - сыртқы құрылыс және өндірістік алаңдарда сыртқы жарықтандыруға арналған. МЕМСТ IEC 60598-2-1 сәйкес.
Жарық ағынының пульсациясының болмауы (5%-дан аз), бұл көру шаршауын азайтады және ыңғайлы жарықтандыруды қамтамасыз етеді. Қуат коэффициентін қамтамасыз ететін сенімді драйвер - 0,8 және 0,9 (ДСП 1403 үшін). Монтаждау мүмкіндіктерінің ыңғайлылығы мен кеңдігі шамдарды қолдану аясын айтарлықтай кеңейтеді. ДСП сериялы шамдардың негізгі жабдықтары кронштейндердің 2 түрімен жабдықталған: төбені бекітуге және кабельдермен бекітуге арналған (TM IEK кабельдері жинаққа кірмейді). Шамдарды ғимараттардың үй-жайларында да, сыртында да пайдалануға мүмкіндік беретін агрессивті ортаның әсерінен қорғау (IP65). ДСП 1302Д моделі энергияны барынша үнемдеуді қамтамасыз ететін инфрақызыл қозғалыс сенсорымен жабдықталған. Датчиктің әрекет ету радиусы - 5 м.
Техникалық сипаттамалар
| Шамның түрі: | Жарық диоды. жарық көзі (LED) |
| Шамның негіз - ұстағышы: | Басқалар |
| Корпус материалы: | Пластик |
| Корпустың түсі: | Сұр |
| Плафон немесе шашыратқыш материалы: | Опал/күңгірт пластик |
| Номиналды кернеу: | 230 Жылы |
| Жарықты бөлу: | Орташа. жарық шоғы/сәуле |
| Жарық ағынының шығысы: | Тікелей |
| Қорғау дәрежесі - IP: | IP65 |
| Қорғау сыныбы: | II |
| Жарық ағыны: | 1440 лм |
| Түс температурасы: | 6500 К |
| Түстерді көрсету индексі - Ra: | 70-79 (2А сыныбы) |
| Шамның тиімділігі: | бір Вт-қа 80 лм |
| Қуат коэффициенті: | ≥ 0,9 |
| Ені: | 76.0 мм |
| Биіктігі немесе тереңдігі: | 66.0 мм |
| Ұзындығы: | 600 мм |
| Өткізгіш қимасы: | 0,5...1,0 мм2 |
| Шамның түрі: | Реңкі/диффузоры бар шам |
| Шамның қуаты: | 18 Вт |
| Реңктің немесе диффузордың түсі: | Жоқ |
| Шекті температура: | -20…+45 °C |
| Номин жиілігі: | 50 Гц |
| Тірек бетінің материалы: | F- қалыпты тұтанатын материалдан |
| Климаттық орындалуы: | ҰХЛ3.1 |
| Жарықдиодтар саны: | 90 |
| Жарық ағынының пульсациясының коэффициенті: | ≤ 5 пайыз |
| Жарық көзі: | Жарық диодтары SMD 4014 |
| СӨЖ түрі: | Д |
| Габариттік жарықтық: | 11911 кд/м2 |
| Жарықты тарату класы: | Б |
| Іске қосу тогы: | 0,091 А |
| Іске қосу токтарының ұзақтығы: | 27 мкс |
- Бағасы: 8 761 ₸


Жіберу 16 сәуір 2026