Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Albion Group | Телекоммуникациялық жабдық |
| Түрі | Шамдар |
Артикул: LDSP0-2202-2X120-K01
Т8 жарықдиодты шамына арналған ДСП шамдары шаң мен ылғалдың мөлшері жоғары қоғамдық, өндірістік және коммуналдық үй-жайларды жалпы жарықтандыруға арналған. Оларды тікелей төбеге немесе қабырғаларға орнатуға немесе аспаларға орнатуға болады.
ОТП люминесцентті шамдарын тиімді ауыстыру. Монтаждаудың барлық тәсілдері: қабырғалық-төбелік үстеме, аспалы. Бұйым жиынтығындағы бекіту (тростарды қоспағанда). Ауыстырылатын жарық көзі.
Техникалық сипаттамалар
| Шамның түрі: | Жарықдиодты шам Т8 |
| Шамдардың - жарық көздерінің саны: | 2 |
| Шамның негіз - ұстағышы: | G13 |
| Корпус материалы: | ABS пластик |
| Корпустың түсі: | Ашық сұр |
| Плафон немесе шашыратқыш материалы: | Полистирол |
| Кернеу түрі: | Айнымалы (AC) |
| Номиналды кернеу: | 230 Жылы |
| Жарық ағынын таратушы: | Диффузиялық линза немесе панель |
| Қорғау дәрежесі - IP: | IP65 |
| Қорғау сыныбы: | II |
| Ені: | 125.0 мм |
| Биіктігі немесе тереңдігі: | 70.0 мм |
| Ұзындығы: | 1265 мм |
| Полюстер саны: | 1 |
| Өткізгіш қимасы: | 0,75...1,5 мм2 |
| Қосылу түрі немесе тәсілі: | Бұрандалы терминал |
| Шамның түрі: | Пластикалық шам |
| Реңктің немесе диффузордың түсі: | Жоқ |
| Ток түрі: | Айнымалы |
| Номин жиілігі: | 50 Гц |
| Жұмыс температурасының диапазоны: | -25…40 °C |
| Орнату өлшемі: | 940 мм |
| Климаттық орындалуы: | ӨХЛ1 |
| Шамның ұзындығы: | 1200.0 мм |
| Плафонның суреті: | Жолақтар |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 7 769 ₸



Жіберу 18 сәуір 2026