| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| IP қорғау дәрежесі | 65 |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Albion Group | Телекоммуникациялық жабдық |
| Түрі | Шаң-ылғалдан қорғалған шамдар |
Артикул: LLSP3-3907A-2-18-K03
Шамдар шаң мен ылғалдың мөлшері жоғары қоғамдық, өндірістік және коммуналдық үй-жайларды (кір жуатын бөлмелер, жылыжайлар, кәсіпорын шеберханалары, гараждар, жертөлелер және т.б.) жалпы жарықтандыруға арналған. және т.б.) Сыртқы құрылыс және өндірістік алаңдарда сыртқы жарықтандыруға арналған. Кеден одағының КО ТР 004/2011, КО ТР 020/2011, МЕМСТ Р МЭК 60598-1, МЕМСТ Р МЭК 60598-2-1 техникалық регламенттерінің талаптарына сәйкес келеді.
Шамның корпусы жануды қолдамайтын ABS пластиктен жасалған. Диффузор материалы: 3901, 3901A, 3902, 3902A модельдері - полистирол; 3907, 3907A, 3908, 3908A модельдері - поликарбонат. Модификациясына байланысты стартері бар ПРА немесе ЭПРА-мен жабдықталған. Стартері бар ПРА-мен жабдықталған әрбір модель компенсаторлық конденсатормен жабдықталған. Орнату тәсілдері: қабырғаға, төбеге, аспалы жүкқұжат.
Техникалық сипаттамалар
| Шамның түрі: | Люминесцентті шам D=26 мм (T8) |
| Шамның негіз - ұстағышы: | G13 |
| Шамдардың - жарық көздерінің саны: | 2 |
| Шамның қуаты: | 18 Вт |
| Трансформатор-ПРА-трансформатордың іске қосқышының түрі: | ЭПРА |
| Авариялық жарықтандыру режимі: | Жарамсыз |
| Номиналды кернеу: | 230 Жылы |
| Корпус материалы: | АБС-пластик |
| Плафон немесе шашыратқыш материалы: | Полистирол |
| Ұзындығы: | 658 мм |
| Ені: | 120 мм |
| Биіктігі немесе тереңдігі: | 84 мм |
| Қорғау сыныбы: | I |
| Қорғау дәрежесі - IP: | IP65 |
| Шамның түрі: | Реңкі/диффузоры бар шам |
| Жиілігі: | 50 Гц |
| Қосылатын өткізгіштердің қимасы2: | 0,75...1,5 мм |
| Үлгі немесе орындау: | Қабырғалық-төбелік модель |
| Климаттық орындалуы: | ӨХЛ2 |
| Пайдалану температурасы: | -25...+40 °C |
| Тірек бетінің материалы: | F- қалыпты тұтанатын материалдан |
- Бағасы: 9 661 ₸



Жіберу 16 сәуір 2026