| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Albion Group | Телекоммуникациялық жабдық |
| Түрі | Көшелерді және сәулеттік жарықтандыру |
Артикул: LPDO701-70-K03
Қуаты 10, 20, 30, 50, 70 Вт жарықдиодты прожекторлар ғимараттарды сәндік және қасбеттік жарықтандыруға, жарнамалық құрылымдарды, ескерткіштерді, бағаналарды, ағаштарды, ашық алаңдар мен нысандарды, спорт ғимараттарын, сондай-ақ өндірістік аймақтарды жарықтандыруға арналған.
Ішкі және сыртқы қолдануға жарамды.
100, 150 және 200 Ватт прожекторлар ғимараттарды, құрылыстарды, қойма ғимараттарын, алаңдарды, саябақтарды, автотұрақтарды, жарнамалық стендтерді, мүсіндерді, ескерткіштерді, стадиондарды сыртқы және ландшафттық жарықтандыруға, сондай-ақ ғимараттардың қасбеттерін сәндік жарықтандыруға арналған. және жоғары қуатты жарықтандыруды қажет ететін нысандар.
Жарықдиодты прожекторлар галогендік прожекторларды энергияны үнемдейтін алмастырғыш болып табылады, қуатты аз тұтынумен олар жоғары жарық тиімділігіне ие.
ҚҚҚ прожекторларын дайындау материалдары мен конструкциясы олардың жоғары механикалық беріктігін және IP65 класы бойынша шаң мен ылғалдан толық қорғауды қамтамасыз етеді (IP54 қорғаныс коэффициенті бар қозғалыс сенсоры бар үлгілерді қоспағанда).
МЕМСТ Р МЭК 60598-1, МЕМСТ 17516, МЕМСТ 14254 сәйкес келеді.
Техникалық сипаттамалар
| Жиынтықта басқару блогы | Иә |
| Салмақ | 1,65 келі |
| Биіктігі немесе тереңдігі | 38.0 мм |
| Габариттік жарықтық | 44146 кд/м2 |
| Жұм кернеулерінің диапазоны | 180...265 Жылы |
| Күңгірттендірілетін | Жоқ |
| Ұзындығы | 320.0 мм |
| Іске қосу токтарының ұзақтығы | 20 мкс |
| Үстеме монтаждау үшін - бетіне | Иә |
| Қол жетімді жарық-техникалық керек-жарақтарды толықтырады | Жоқ |
| Доптан қорғаныс - соққыға төзімді орындау | Жоқ |
| Шамдардың - жарық көздерінің саны | 1 |
| Жарықдиодтар саны | 81 |
| Қуат коэффициенті | 0,9 |
| Жарықтандырылатын объектіге дейінгі мин арақашықтық | 1 м |
| Монтаждық тереңдік - тауашалар | - мм |
| Монтаждық ұзындық - тауашалар | - мм |
| Монтаждық ені - тауашалар | - мм |
| Монтаждау диаметрі - тауашалар | - мм |
| Шамның қуаты | 70 Вт |
| Сыртқы диаметрі | - мм |
| Номиналды кернеу | 230 Жылы |
| Перфорацияланған шағылыстырғыш | Жоқ |
| Кіріктірілген монтаждау үшін жарамды | Жоқ |
| Қысқышты монтаждау үшін жарамды | Жоқ |
| Төбеге орнату үшін жарамды | Иә |
| Қуаты бар шамдар үшін жарамды | - Сб |
| Тұғырға/еденге монтаждау үшін жарамды | Иә |
| Қабырғаға монтаждау үшін жарамды | Иә |
| Траверсте монтаждау үшін жарамды | Иә |
| Шинаға монтаждау үшін жарамды | Жоқ |
| Аспалы монтаждау үшін жарамды | Жоқ |
| Өткізгіш сымдарды төсеу үшін жарамды | Жоқ |
| Іске қосу тогы | 0,238 А |
| Қозғалыс датчигімен | Жоқ |
| Жиынтықта шамдардан | Иә |
| Монтаждау кронштейнімен немесе кронштейнімен | Иә |
| Жарық ағыны | 6300 лм |
| Орташа номиналды қызмет ету мерзімі | 50000 сағ |
| Жарық шоғының бұрышы | 100 ° |
| Түстерді басқару - RGB | Жоқ |
| Түс температурасы | 6500 К |
| Ені | 264.0 мм |
| Штепсельдік қосқыштар арқылы электрлік қосалқы | Жоқ |
Пайдалану параметрлері
| Қызмет ету мерзімі, Сағат | 50000 |
| Кепілдік мерзімі, жыл | 2 |
- Бағасы: 11 889 ₸



Жіберу 18 сәуір 2026