| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Albion Group | Телекоммуникациялық жабдық |
| Түрі | Көшелерді және сәулеттік жарықтандыру |
Артикул: LPDO601-100-65-K02
Қуаты 10, 20, 30, 50 Вт жарықдиодты прожекторлар ғимараттарды сәндік және қасбеттік жарықтандыруға, жарнамалық құрылымдарды, ескерткіштерді, бағаналарды, ағаштарды, ашық алаңдар мен нысандарды, спорт ғимараттарын, сондай-ақ өндірістік аймақтарды жарықтандыруға арналған. Ішкі және сыртқы қолдануға жарамды. Түс температурасының екі нұсқасында жеткізіледі. Қуаты 70, 100, 150 және 200 Вт прожекторлар ғимараттарды, құрылыстарды, қойма ғимараттарын, алаңдарды, саябақтарды, автотұрақтарды, жарнамалық стендтерді, мүсіндерді, ескерткіштерді, стадиондарды сыртқы және ландшафттық жарықтандыруға, сондай-ақ ғимараттардың қасбеттерін сәндік жарықтандыруға арналған. және жоғары қуатты жарықтандыруды қажет ететін нысандар. Жарықдиодты прожекторлар галогендік прожекторларды энергияны үнемдейтін алмастырғыш болып табылады, қуатты аз тұтынумен олар жоғары жарық тиімділігіне ие. ҚҚҚ прожекторларын дайындау материалдары мен конструкциясы олардың жоғары механикалық беріктігін және IP65 класы бойынша шаң мен ылғалдан толық қорғауды қамтамасыз етеді. МЕМСТ Р МЭК 60598-1, МЕМСТ 17516, МЕМСТ 14254 сәйкес келеді.
Шығарылатын драйверсіз ықшам орындау. Соққыға төзімді корпус. Корпус материалы – тиімді жылуды таратуды қамтамасыз ететін алюминий қорытпасы. Қуат коэффициенті 0,9-дан кем емес. Қорғаудың жоғары дәрежесі.
Техникалық сипаттамалар
| Шамның түрі: | Жарық диоды. жарық көзі (LED) |
| Шамның қуаты: | 100 Вт |
| Жарық ағыны: | 8000 лм |
| Түс температурасы: | 6500 К |
| Түстерді көрсету индексі - Ra: | 70-79 (2А сыныбы) |
| Жарық шоғының бұрышы: | 120 |
| Жарық сәулесінің бұрышы: | Кең жарық шоғы |
| Жарықты бөлу: | Симметриялық (-тер) |
| Жарық көзі ауыстырылмайтын_код: | SMD жарық диодтары |
| Шамның негіз - ұстағышы: | Басқалар |
| Шамдардың - жарық көздерінің саны: | 1 |
| Корпустың түсі: | Қара |
| Корпус материалы: | Алюминий қорытпасы |
| Плафон немесе шашыратқыш материалы: | Мөлдір шыны (жарық өткізгіш.) |
| Реңктің немесе диффузордың түсі: | Жоқ |
| Рефлектор - рефлектор: | Ақ |
| Монтаждау түрі: | Бетіне (жүкқұжат) |
| Үлгі немесе орындау: | Басқалар |
| Қорғау дәрежесі - IP: | IP65 |
| Қорғау сыныбы: | I |
| Орташа номиналды қызмет ету мерзімі: | 50000 сағ |
| Жарықтандырылатын объектіге дейінгі мин арақашықтық: | 1 м |
| Номиналды кернеу: | 230 Жылы |
| Жұм кернеулерінің диапазоны: | 200...240 Жылы |
| Жиілігі: | 50 Гц |
| Трансформатор-ПРА-трансформатордың іске қосқышының түрі: | Жарықдиодты драйвер |
| Ұзындығы: | 233.0 мм |
| Ені: | 194.0 мм |
| Биіктігі немесе тереңдігі: | 26.5 мм |
| Салмақ: | 0,87 кг |
| Импульсті-тұтандырғыш құрылғы - ИЗУ: | Талап етілмейді |
| Балласттаушы аппараттың сұлбасы - ПРА: | Басқалар |
| Сыртқы диаметрі: | - мм |
| Монтаждық ұзындық - тауашалар: | - мм |
| Монтаждық ені - тауашалар: | - мм |
| Монтаждық тереңдік - тауашалар: | - мм |
| Монтаждау диаметрі - тауашалар: | - мм |
| Жарық қарқындылығы қисығының түрі: | Д |
| СӨЖ түрі: | Д |
| Габариттік жарықтық: | 55126 кд/м2 |
| Жарықты тарату класы: | Б |
| Іске қосу тогы: | 0,342 А |
| Іске қосу токтарының ұзақтығы: | 20 мкс |
| Жарық шоғының бұрышы: | 120 ° |
| Қуаты бар шамдар үшін жарамды: | - Сб |
| Реттелушілік: | Айналмалы |
Пайдалану параметрлері
| Қызмет ету мерзімі, Сағат: | 50000 |
| Кепілдік мерзімі, жыл: | 2 |
- Бағасы: 10 444 ₸




