| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Орнату әдісі | Жүкқұжат |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Albion Group | Телекоммуникациялық жабдық |
| Түрі | Қозғалыс датчиктері |
Артикул: LDVO1-6566-36-0-6500-K01
Ультра жұқа IEK панелі соқыр әсерсіз біркелкі жарықтандыруға ие. Сауда орталықтарында, дүкендерде, залдарда, мейрамханаларда, автосалондарда, әуежайларда, вокзалдарда, спорт мекемелерінде кеңінен қолданылады.
Қашықтан қоректендіру блогы (арт. LDVO0-36-0- E-K01) қуат коэффициенті 0,9-дан кем емес, толқындардың болмауына және жарықтың тұрақты шығуына кепілдік береді. Күңгірт поликарбонаттан жасалған диффузор және жарық тарататын линза панельдің бүкіл бетіне жарық ағынының біркелкі таралуына ықпал етеді. Корпус жоғары сапалы алюминий қорытпасынан жасалған және жылуды тиімді таратуды қамтамасыз етеді. Шамның конструкциясы кіріктірілген, аспалы және үстіңгі монтаждау әдістерін қарастырады (бекіткіштер жиынтығы бөлек сатып алынады). Оңтайлы жылуды таратуға арналған алюминий корпус. Жарқырататын әсері жоқ жұмсақ таралған жарық.
Техникалық сипаттамалар
| Шамның түрі: | Жарық диоды. жарық көзі (LED) |
| Корпус материалы: | Алюминий |
| Корпустың түсі: | Ақ |
| Плафон немесе шашыратқыш материалы: | Полипропилен |
| Номиналды кернеу: | 230 Жылы |
| Трансформатор-ПРА-трансформатордың іске қосқышының түрі: | Жарықдиодты драйвер |
| Жарықты бөлу: | Симметриялық (-тер) |
| Жарық ағынының шығысы: | Тура және шашыраңқы/шағылысқан |
| Қорғау дәрежесі - IP: | IP20 |
| Қорғау сыныбы: | III |
| Жарық ағыны: | 2800 лм |
| Түс температурасы: | 6500 К |
| Түстерді көрсету индексі - Ra: | 70-79 (2А сыныбы) |
| Қуат коэффициенті: | 0,9 |
| Ені: | 595.0 мм |
| Биіктігі немесе тереңдігі: | 10.0 мм |
| Ұзындығы: | 595 мм |
| Шамның түрі: | Панельді шам |
| Шамның қуаты: | 36 Вт |
| Беттің түрі: | Күңгірт (-тер) |
| Реңктің немесе диффузордың түсі: | Ақ |
| Жарықтың түстілік санаты: | Күндізгі суық >5300 К |
| Номин жиілігі: | 50 Гц |
| Жұмыс температурасының диапазоны: | -20...+35 °C |
| Жұм кернеулерінің диапазоны: | 200...240 Жылы |
| Жарық қарқындылығы қисығының түрі: | Д |
| Жарық ағынының пульсациясының коэффициенті: | 5 пайыз |
| Шашыратқыш түрі: | Опал (-лар) |
| Төбенің түрі: | Армстронг аспалы төбесі |
| СӨЖ түрі: | Д |
| Габариттік жарықтық: | 2500 кд/м2 |
| Жарықты тарату класы: | Р |
| Іске қосу тогы: | 0,7 А |
| Іске қосу токтарының ұзақтығы: | 20 мкс |
- Бағасы: 12 200 ₸


Жіберу 16 сәуір 2026