| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Орнату әдісі | Ендірілген |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Albion Group | Телекоммуникациялық жабдық |
| Шамның қуаты | 36 Вт |
| Түрі | Қозғалыс датчиктері |
Артикул: LDVO2-6560-36-6500-U-K01
Орнатудың қарапайымдылығы мен баға мен сапаның тамаша үйлесімі арқасында кеңсені жарықтандыруға арналған ең танымал шам болып табылатын әмбебап панель. Драйвер корпусқа салынған.
Растрлық шамдарды ЛЛ-мен энергияны үнемдейтін ауыстыру, электр энергиясын 70%-ға дейін үнемдеу. Қуат коэффициенті >0,9, жарық ағынының пульсациясы 5%-дан аз. Монтаждау әдісі - әмбебап, кіріктірілген монтаждау панельді бөлшектемей-ақ мүмкін болады, бұл орнату уақытын айтарлықтай қысқартады. Корпустың қалыңдығы - 20 мм, бұл кіріктірілген әдіспен төбенің кеңістігін тиімді үнемдеуге және үстіңгі монтаждау әдісімен мүмкіндігінше көрінбейтін, ұқыпты болуға мүмкіндік береді. Драйвер шамның корпусына кіріктірілген, бұл визуалды тәжірибені айтарлықтай жақсартады (драйвер диффузор арқылы жарқырамайды). Диффузорлардың екі түрі - опал және призма.
Техникалық сипаттамалар
| Шамның түрі: | Панельді шам |
| Шамның түрі: | Жарық диоды. жарық көзі (LED) |
| Шамның қуаты: | 36 Вт |
| Трансформатор-ПРА-трансформатордың іске қосқышының түрі: | Жарықдиодты драйвер |
| Импульсті-тұтандырғыш құрылғы - ИЗУ: | Талап етілмейді |
| Балласттаушы аппараттың сұлбасы - ПРА: | Басқалар |
| Номиналды кернеу: | 230 Жылы |
| Корпус материалы: | Болат |
| Беттің түрі: | Күңгірт (-тер) |
| Корпустың түсі: | Ақ |
| Плафон немесе шашыратқыш материалы: | Полистирол |
| Реңктің немесе диффузордың түсі: | Жоқ |
| Жарықты бөлу: | Симметриялық (-тер) |
| Жарық ағынының шығысы: | Тікелей |
| Ұзындығы: | 595 мм |
| Ені: | 595 мм |
| Биіктігі немесе тереңдігі: | 20 мм |
| Қорғау сыныбы: | I |
| Қорғау дәрежесі - IP: | IP20 |
| Төбенің түрі: | Армстронг аспалы төбесі |
| Жарық ағыны: | 3000 лм |
| Түс температурасы: | 6500 К |
| Орташа номиналды қызмет ету мерзімі: | 30000 сағ |
| Жарықтың түстілік санаты: | Күндізгі суық >5300 К |
| Жиілігі: | 50 Гц |
| Пайдалану температурасы: | 0…+35 °C |
| Жұм кернеулерінің диапазоны: | 180...240 Жылы |
| Шашыратқыш түрі: | Призматикалық |
| Жарық қарқындылығы қисығының түрі: | Д |
| Түстерді көрсету индексі - Ra: | 70-79 (2А сыныбы) |
| Энергия тиімділігі сыныбы: | A |
| Салмақ: | 2.00 кг |
| Қосылатын өткізгіштердің қимасы2: | 0,75...1,5 мм |
- Бағасы: 7 844 ₸


Жіберу 16 сәуір 2026