| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Albion Group | Телекоммуникациялық жабдық |
| Шамның қуаты | 36 Вт |
| Түрі | Қозғалыс датчиктері |
Артикул: LDVO3-6561-36-4000-U-K01
Орнатудың қарапайымдылығы мен баға мен сапаның тамаша үйлесімі арқасында кеңсені жарықтандыруға арналған ең танымал шам болып табылатын әмбебап панель. Драйвер корпусқа салынған.
Растрлық шамдарды ЛЛ-мен энергияны үнемдейтін ауыстыру, электр энергиясын 70%-ға дейін үнемдеу. Қуат коэффициенті >0,9, жарық ағынының пульсациясы 5%-дан аз. Монтаждау әдісі - әмбебап, кіріктірілген монтаждау панельді бөлшектемей-ақ мүмкін болады, бұл орнату уақытын айтарлықтай қысқартады. Корпустың қалыңдығы - 20 мм, бұл кіріктірілген әдіспен төбенің кеңістігін тиімді үнемдеуге және үстіңгі монтаждау әдісімен мүмкіндігінше көрінбейтін, ұқыпты болуға мүмкіндік береді. Драйвер шамның корпусына кіріктірілген, бұл визуалды тәжірибені айтарлықтай жақсартады (драйвер диффузор арқылы жарқырамайды). Диффузорлардың екі түрі - опал және призма.
Техникалық сипаттамалар
| Шамның түрі: | Жарық диоды. жарық көзі (LED) |
| Шамның негіз - ұстағышы: | Басқалар |
| Корпус материалы: | Болат |
| Корпустың түсі: | Ақ |
| Плафон немесе шашыратқыш материалы: | Полистирол |
| Кернеу түрі: | Айнымалы (AC) |
| Номиналды кернеу: | 230 Жылы |
| Трансформатор-ПРА-трансформатордың іске қосқышының түрі: | Жарықдиодты драйвер |
| Жарықты бөлу: | Симметриялық (-тер) |
| Энергия тиімділігі сыныбы: | A |
| Қорғау дәрежесі - IP: | IP20 |
| Қорғау сыныбы: | I |
| Қуаты бар шамдар үшін жарамды: | - Сб |
| Жарық ағыны: | 3600 лм |
| Түс температурасы: | 4000 К |
| Түстерді көрсету индексі - Ra: | 70-79 (2А сыныбы) |
| Қуат коэффициенті: | 0,9 |
| Ені: | 595.0 мм |
| Биіктігі немесе тереңдігі: | 20.0 мм |
| Ұзындығы: | 595 мм |
| Өткізгіш қимасы: | 0,75...1,5 мм2 |
| Шамның түрі: | Панельді шам |
| Шамның қуаты: | 36 Вт |
| Беттің түрі: | Күңгірт (-тер) |
| Реңктің немесе диффузордың түсі: | Ақ |
| Жарықтың түстілік санаты: | Бейтарап (суық-ақ) 3300-5300 К |
| Номин жиілігі: | 50 Гц |
| Жұмыс температурасының диапазоны: | 0...35 °C |
| Жұм кернеулерінің диапазоны: | 180...240 Жылы |
| Жарық қарқындылығы қисығының түрі: | Д |
| Жарық ағынының пульсациясының коэффициенті: | ≤ 5 пайыз |
| Шашыратқыш түрі: | Опал (-лар) |
| Төбенің түрі: | Армстронг аспалы төбесі |
| Габариттік жарықтық: | <5000 кд/м2 |
| Жарықты тарату класы: | Б |
| Іске қосу тогы: | 0,7 А |
| Іске қосу токтарының ұзақтығы: | 26 мкс |
| Арнайы қолдану: | Басқалар |
- Бағасы: 8 111 ₸


Жіберу 18 сәуір 2026