Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Albion Group | Телекоммуникациялық жабдық |
| Шамның қуаты | 45 Вт |
| Түрі | Қозғалыс датчиктері |
Артикул: LDVO3-6572-45-6500-K01
Кеңселерді, дүкендерді, қоймаларды жарықтандыру үшін қолданылатын IEK ассортиментіндегі ең жарық панель. Төбелері биік немесе жарықтандыру деңгейіне қойылатын талаптар жоғары бөлмелер үшін өте қолайлы. Драйвер корпусқа салынған.
Тиімділігі 100 лм/Вт-қа дейінгі ең жарқын IEK панелі. Қоймаларды, дүкендерді және басқа да қоғамдық орындарды жарықтандыру үшін кеңінен қолданылады. Драйвер корпусқа салынған. Өздігінен сөнетін пластмассадан жасалған терминал блогы мен драйвер корпусы, қысқа тұйықталудан, асқын кернеулерден және желінің тұрақсыздығынан қорғаныс кешені.
Техникалық сипаттамалар
| Шамның түрі: | Жарық диоды. жарық көзі (LED) |
| Корпус материалы: | Болат |
| Корпустың түсі: | Ақ |
| Плафон немесе шашыратқыш материалы: | Полистирол |
| Номиналды кернеу: | 230 Жылы |
| Трансформатор-ПРА-трансформатордың іске қосқышының түрі: | Жарықдиодты драйвер |
| Жарықты бөлу: | Симметриялық (-тер) |
| Жарық ағынының шығысы: | Тікелей |
| Қорғау дәрежесі - IP: | IP20 |
| Қорғау сыныбы: | I |
| Жарық ағыны: | 4000 лм |
| Түс температурасы: | 6500 К |
| Түстерді көрсету индексі - Ra: | 70-79 (2А сыныбы) |
| Қуат коэффициенті: | 0,9 |
| Ені: | 595.0 мм |
| Биіктігі немесе тереңдігі: | 20.0 мм |
| Ұзындығы: | 595 мм |
| Өткізгіш қимасы: | 0,75...1,5 мм2 |
| Шамның түрі: | Реңкі/диффузоры бар шам |
| Шамның қуаты: | 45 Вт |
| Беттің түрі: | Күңгірт (-тер) |
| Реңктің немесе диффузордың түсі: | Жоқ |
| Жарықтың түстілік санаты: | Күндізгі суық >5300 К |
| Номин жиілігі: | 50 Гц |
| Жұмыс температурасының диапазоны: | 0...+35 °C |
| Жұм кернеулерінің диапазоны: | 200...240 Жылы |
| Жарық қарқындылығы қисығының түрі: | Д |
| Жарық ағынының пульсациясының коэффициенті: | 5 пайыз |
| Шашыратқыш түрі: | Опал (-лар) |
| Төбенің түрі: | Армстронг аспалы төбесі |
| СӨЖ түрі: | Д |
| Габариттік жарықтық: | <5000 кд/м2 |
| Жарықты тарату класы: | Б |
| Іске қосу тогы: | 0,75 А |
| Іске қосу токтарының ұзақтығы: | 40 мкс |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 10 222 ₸


Жіберу 16 сәуір 2026