Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Albion Group | Телекоммуникациялық жабдық |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP54 |
| Түрі | Қозғалыс датчиктері |
Артикул: LDPO0-4002-12-4000-K01
ДПО сериялы жарықдиодты шамдар шаң мен ылғалдың мөлшері жоғары тұрмыстық, қоғамдық және өндірістік жарықтандырулардың ішкі жарықтандыруына арналған. Шамның конструкциясы мен қолданылатын материалдар жоғары механикалық беріктікті және IP54 класы бойынша шаң мен ылғалдың енуінен қорғауды қамтамасыз етеді. МЕМСТ Р МЭК 60598-1, МЕМСТ Р МЭК 60598-2-4-99 сәйкес келеді.
Бірегей дизайн. Жарықдиодты жарық көзі. Күңгірт диффузор. Соққыға қарсы корпус. Қорғау дәрежесі - IP54. Ыңғайлы монтаждау және қоректендіру желісіне қосу.
Техникалық сипаттамалар
| Шамның түрі: | Жарық диоды. жарық көзі (LED) |
| Шамның негіз - ұстағышы: | Басқалар |
| Корпус материалы: | Пластик |
| Корпустың түсі: | Ақ |
| Плафон немесе шашыратқыш материалы: | Опалдан жасалған пластик |
| Номиналды кернеу: | 230 Жылы |
| Трансформатор-ПРА-трансформатордың іске қосқышының түрі: | Жарықдиодты драйвер |
| Жарықты бөлу: | Симметриялық (-тер) |
| Жарық ағынының шығысы: | Тікелей |
| Қорғау дәрежесі - IP: | IP54 |
| Қорғау сыныбы: | II |
| Жарық ағыны: | 800 лм |
| Түс температурасы: | 4000 К |
| Түстерді көрсету индексі - Ra: | 70-79 (2А сыныбы) |
| Қуат коэффициенті: | 0.5 |
| Биіктігі немесе тереңдігі: | 40.0 мм |
| Шамның түрі: | Реңкі/диффузоры бар шам |
| Шамның қуаты: | 12 Вт |
| Беттің түрі: | Күңгірт (-тер) |
| Реңктің немесе диффузордың түсі: | Жоқ |
| Диаметрі: | 160 мм |
| Жарықтың түстілік санаты: | Бейтарап (суық-ақ) 3300-5300 К |
| Ток түрі: | Айнымалы |
| Номин жиілігі: | 50 Гц |
| Жұмыс температурасының диапазоны: | -20...+40 °C |
| Жұм кернеулерінің диапазоны: | 200...240 Жылы |
| Жарық қарқындылығы қисығының түрі: | Д |
| Тірек бетінің материалы: | F- қалыпты тұтанатын материалдан |
| Плафонның суреті: | Күңгірт (-тер) |
| Жарық ағынының пульсациясының коэффициенті: | 5 пайыз |
| СӨЖ түрі: | Д |
| Габариттік жарықтық: | 19075 кд/м2 |
| Жарықты тарату класы: | Б |
| Іске қосу тогы: | 0,104 А |
| Іске қосу токтарының ұзақтығы: | 200 мкс |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 3 283 ₸



Жіберу 16 сәуір 2026