Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Albion Group | Телекоммуникациялық жабдық |
| Түрі | Жарықдиодты шамдар |
Артикул: LLE-HP-100-230-65- Е40
IEK жарықдиодты шамдары заманауи жарық көздері болып табылады және жарықтандыру құрылғыларында GU5.3, GU10 негізі бар галогендік шамдарға және E14, E27 негізі бар қыздыру шамдарына балама ретінде қолданылады. жарық көздері.
Жарықдиодты шамдар өнеркәсіптік, коммерциялық және тұрмыстық мақсаттағы объектілерді сыртқы және ішкі жарықтандыруға арналған жарықтандыру құрылғыларында пайдалануға арналған.
Кеден одағының Техникалық регламенттерінің КО ТР 004/2011, КО ТР 020/2011, МЭК 62560, Ресей Федерациясы Үкіметінің 10.11.2017 жылғы No 1356 қаулыларының талаптарына сәйкес келеді.
- Қызмет ету мерзімі қыздыру және галогендік шамдарға қарағанда ондаған есе көп.
- Қуатты тұтыну басқа шамдарға қарағанда бірнеше есе төмен, электр энергиясын 86%-ға дейін үнемдейді.
- Қыздыру және галогендік шамдарға қарағанда айтарлықтай аз жылу бөледі.
- Электромагниттік үйлесімділік нормаларына сәйкес келеді.
- Құрамында сынап жоқ және арнайы кәдеге жаратуды қажет етпейді.
- Олар бірден дерлік жанады және максималды жарықтылыққа тез жетеді.
- Қызмет ету мерзімі ішінде тұрақты жарық ағыны.
Техникалық сипаттамалар
| Шамның қуаты | 100.0 Вт |
| Номиналды кернеу | 230 Жылы |
| Жұм кернеулерінің диапазоны | 175...250 Жылы |
| Күңгірттендірілетін | Жоқ |
| Диаметрі | 136 мм |
| Ұзындығы | 272 мм |
| Қыздыру шамының баламасы | 500 Вт |
| Жарық қарқындылығы | - кқ |
| Түстерді басқару - RGB | Жоқ |
| Қуат коэффициенті | 0,9 |
| Жарық ағыны | 9000 лм |
| Орташа номиналды қызмет ету мерзімі | 30000 сағ |
| Түс температурасы | 6500 К |
Пайдалану параметрлері
| Қызмет ету мерзімі, Сағат | 30000 |
| Кепілдік мерзімі, жыл | 2 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 15 875 ₸


Жіберу 18 сәуір 2026