| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Қуат | 8 Вт |
| Жарықтандыру түрі | Шам |
| Пішін | Дөңгелек |
| Корпустың түсі | Ақ |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Albion Group | Телекоммуникациялық жабдық |
Артикул: LDPO3-1001-008-4000-K01
ДПО сериялы жарықдиодты шамдар шаң мен ылғалдың мөлшері жоғары тұрмыстық, қоғамдық және өндірістік жарықтандырулардың ішкі жарықтандыруына арналған. Шамның конструкциясы мен қолданылатын материалдар жоғары механикалық беріктікті және IP54 класы бойынша шаң мен ылғалдың енуінен қорғауды қамтамасыз етеді. МЕМСТ Р МЭК 60598-1, МЕМСТ Р МЭК 60598-2-4-99 сәйкес келеді. Шам қараңғыда дыбысқа жауап беретін оптикалық-акустикалық сенсормен жабдықталған (жарықтандыру 5lx аспауы керек), жоғары жарықта шам дыбысқа жауап бермейді және қосылмайды.
Сезімтал оптикалық-акустикалық датчик. Шамды бөлшектемей ыңғайлы орнату. Кіріктірілген драйвер. Шамның қызмет ету мерзімі ішінде толқындардың болмауы, жоғары қуат коэффициенті және тұрақты жарық ағыны. Соққыға қарсы корпус. Жабық терминал қорабы арқылы қосылу – арматураның қорғаныс дәрежесі сақталады. Дыбыстық сигналдар тоқтағаннан кейін өшіру уақыты – 50±10 секунд. Микрофонның әрекет ету радиусы – 5 метр.
Техникалық сипаттамалар
| Шамның түрі: | Жарық диоды. жарық көзі (LED) |
| Шамның қуаты: | 8 Вт |
| Балласттаушы аппараттың сұлбасы - ПРА: | Басқалар |
| Авариялық жарықтандыру режимі: | Жарамсыз |
| Номиналды кернеу: | 230 Жылы |
| Корпус материалы: | Пластик |
| Корпустың түсі: | Ақ |
| Плафон немесе шашыратқыш материалы: | Опал/күңгірт пластик |
| Реңктің немесе диффузордың түсі: | Ақ |
| Рефлектор - рефлектор: | Басқалар |
| Жарықты бөлу: | Орташа. жарық шоғы/сәуле |
| Жарық ағынының шығысы: | Тікелей |
| Ұзындығы: | 150 мм |
| Ені: | 150 мм |
| Биіктігі немесе тереңдігі: | 50 мм |
| Қорғау сыныбы: | II |
| Қорғау дәрежесі - IP: | IP54 |
| Шамның түрі: | Реңкі/диффузоры бар шам |
| Жиілігі: | 50 Гц |
| Жарық көзі: | Жарық диодтары SMD 2835 |
| Жарық ағыны: | 560 лм |
| Түс температурасы: | 4000 К |
| Жарық ағынының пульсациясының коэффициенті: | 5 Kn пайыз |
| Түстерді көрсету индексі - Ra: | 70-79 (2А сыныбы) |
| Жарық тиімділігі: | бір Вт-қа 70 лм |
| Датчик түрі: | Акустикалық |
| Ажыратуды кешіктіру: | 50 бірге |
| Датчиктің әрекет ету радиусы: | 5 м |
| Датчиктің жарықтандыру деңгейі: | 5 лк |
| Пайдалану температурасы: | -20…+40 °C |
| Жұм кернеулерінің диапазоны: | 198...253 Жылы |
- Бағасы: 5 235 ₸



Жіберу 18 сәуір 2026