| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түсі | Қара |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Albion Group | Телекоммуникациялық жабдық |
| Жабдық түрі | Металл түтік және металл құбырлар |
Артикул: CMP10-15-050
ПВХ оқшаулауындағы металл түтік кабельді, сымдарды, икемді шлангтарды және т.б. химиялық және механикалық зақымданудан, ылғалдан және күн радиациясынан қорғауға және қорғауға арналған. ПВХ оқшаулағышындағы металл түтік үй ішінде және сыртында ашық және жасырын төсеу үшін пайдаланылуы мүмкін. Қолдану саласы: - Ауаны баптау, жылыту, желдету жүйелері; - Көтергіш-көлік жабдықтары; - Мұнай және газ өңдеу өнеркәсібі; - Каналдар, туннельдер, траншеялар.
Сымдарды механикалық зақымданудан қорғау. Қысқа тұйықталу кезінде өрттен қорғау. Металл жеңнің икемділігі қосымша керек-жарақтар мен құрылғыларсыз орнатудың қарапайымдылығын қамтамасыз етеді. Металл түтік ішіндегі кабельді майысудан қорғау. Электромагниттік кедергілерден қорғайтын қалқан болып табылады. Кеміргіштерден қорғау. ПВХ-дан жасалған сенімді оқшаулау. Жанғыш беттерде, соның ішінде ағашта электрмен жабдықтау жүйелерін төсеу үшін ұсынылады.
Техникалық сипаттамалар
| Материал: | Болат |
| Беттің қорғаныш жабыны: | Мырышпен қапталған |
| 1-ші жабынның қаптамасының материалы: | ПВХ (ПВХ) |
| Тығыздау: | Тығыздау жоқ |
| Қорғау дәрежесі - IP: | IP65 |
| Климаттық орындалуы: | ӨХЛ1 |
| Түсі: | Қара |
| Шартты өткелдің диаметрі: | 15 мм |
| Иілу кезіндегі радиусты ең аз пайдалану R: | 100 мм |
| Пайдалану температурасы: | -25...+60 °C |
| Сыртқы диаметрі: | 18.9 мм |
| Үзілуге беріктік: | 80 кг |
| Ішкі диаметрі: | 13.9 мм |
| Иілуге беріктік: | Жұмсақ/иілгіш (-тер) |
| Жеңнің салмағы 1 м: | 0,269 келі |
Пайдалану параметрлері
| Қызмет ету мерзімі, Жыл: | 10 |
| Кепілдік мерзімі, жыл: | 1 |
Логистикалық параметрлер
| Жеке | Топтық | Көлік | |
|---|---|---|---|
| Саны | - | - | 50 |
| Өлшем бірліктері | - | - | м |
| Қаптама түрі | - | - | БАЙЛАУ ҚҰРАЛЫ/БАЙЛАУ |
| Қаптама материалы | - | - | ПОЛИПРОПИЛЕН |
| Штрих-код | - | - | 4606056249064 |
| Брутто салмағы, кг | - | - | 8.6 |
| l, см | - | - | 40 |
| b, см | - | - | 40 |
| сағ, см | - | - | 25 |
- Бағасы: 615 ₸/м




Жіберу 16 сәуір 2026