Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түсі | Қара |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Albion Group | Телекоммуникациялық жабдық |
| Жабдық түрі | Металл түтік және металл құбырлар |
Артикул: CMP10-18-015
ПВХ оқшаулауындағы металл түтік кабельді, сымдарды, икемді шлангтарды және т.б. химиялық және механикалық зақымданудан, ылғалдан және күн радиациясынан қорғауға және қорғауға арналған. ПВХ оқшаулағышындағы металл түтік үй ішінде және сыртында ашық және жасырын төсеу үшін пайдаланылуы мүмкін.
Қолданылу саласы:
- Ауаны баптау, жылыту, желдету жүйелері;
- Көтергіш-көлік жабдықтары;
- Мұнай және газ өңдеу өнеркәсібі;
- Каналдар, туннельдер, траншеялар.
- Ылғалдың әсерінен жоғары қорғаныс.
- Конструкциясының арқасында металл түтік химиялық және механикалық зақымданудан жоғары қорғанысты қамтамасыз етеді.
- Өздігінен сөнетін ПВХ-пластикаттан жасалған қабықшаның арқасында металл шлангты кабельді жанғыш беттерге төсеу үшін пайдалануға болады.
Техникалық сипаттамалар
| Түсі | Қара |
| Сыртқы диаметрі | 21.9 мм |
| Ішкі диаметрі | 16.9 мм |
| Беттің қорғаныш жабыны | Мырышпен қапталған |
| Сығымдау кезіндегі беріктік | - Н |
| Жұмыс температурасы | -50...50 °C |
| Тығыздау | Тығыздау жоқ |
| Материал | Болат |
| Пайдалану температурасы | -25...60 °C |
| 1-ші жабынның қаптамасының материалы | ПВХ (ПВХ) |
| 2-ші жабынның қаптамасының материалы | ПВХ (ПВХ) |
| Номин диаметрі | 18 мм |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP65 |
| Иілуге беріктік | Икемді (-тер) |
| Иілу кезіндегі радиусты ең аз пайдалану R | 100 мм |
| Жеңнің салмағы 1 м | 0,289 келі |
| Шартты өткелдің диаметрі | 18 мм |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 725 ₸/м



Жіберу 16 сәуір 2026