| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түсі | Сұр |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Albion Group | Телекоммуникациялық жабдық |
| Жабдық түрі | Металл түтік және металл құбырлар |
Артикул: CMP21-010-K41-050
ПВХ оқшаулауындағы металл түтік кабельді, сымдарды, икемді шлангтарды және т.б. химиялық және механикалық зақымданудан, ылғалдан және өрт қауіпсіздігінен қорғауға және қорғауға арналған.
РЗ-ЦПнг металл құбыршегі жануды қолдамайтын жанбайтын пластикаттан жасалған, бұл оны ішкі және сыртқы монтаждау үшін кабельді жанатын беттер бойынша төсеу кезінде пайдалануға мүмкіндік береді.
IEK маркалы РХ-ЦПнг металл сауытында ылғал мен шаңның түсуін болдырмай, металл сауытты тасымалдауға және сақтауға ыңғайлы сапалы қаптамасы бар. Монтаждау алдында металл түтіктің зақымдалуын тексеру қажет.
Шартты белгінің құрылымы - Р3-ЦПнг-20 металлқұбыры:
"Р" - жең
"3" - 3 тип (үш) - герметикалық емес
"Ц" - мырышталған болат таспа
"П" - қорғаныш ПВХ қабығы
"нг" - жануды қолдамайтын өздігінен сөнетін пластикат
"20" - шартты өткелдің ішкі диаметрі, мм
Техникалық сипаттамалар
| Ішкі диаметрі | 9.1 мм |
| Шартты өткелдің диаметрі | 10 мм |
| Макс рұқсат етілген жұмыс температурасы | 70 °C |
| Иілу кезіндегі радиусты ең аз пайдалану R | 65 мм |
| Сыртқы диаметрі | 13.9 мм |
| Номин диаметрі | 10 мм |
| Сығымдау кезіндегі беріктік | - Н |
| Жұмыс температурасы | -50...50 °C |
| Пайдалану температурасы | -50...50 °C |
- Бағасы: 413 ₸/м


Жіберу 16 сәуір 2026