| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түсі | Сұр |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Albion Group | Телекоммуникациялық жабдық |
| Жабдық түрі | Металл түтік және металл құбырлар |
Артикул: CMP21-032-K41-020Қайдан сатып алуға болады?
ПВХ оқшаулауындағы металл түтік кабельді, сымдарды, икемді шлангтарды және т.б. химиялық және механикалық зақымданудан, ылғалдан және өрт қауіпсіздігінен қорғауға және қорғауға арналған. РЗ-ЦПнг металл құбыршегі жануды қолдамайтын жанбайтын пластикаттан жасалған, бұл оны ішкі және сыртқы монтаждау үшін кабельді жанатын беттер бойынша төсеу кезінде пайдалануға мүмкіндік береді. IEK маркалы РХ-ЦПнг металл сауытында ылғал мен шаңның түсуін болдырмай, металл сауытты тасымалдауға және сақтауға ыңғайлы сапалы қаптамасы бар. Монтаждау алдында металл түтіктің зақымдалуын тексеру қажет. Шартты белгінің құрылымы - Металл түтік P3-CPng-20: "P" - жең "3" - 3 тип (үш) - ағып тұрған "C" - мырышталған болат таспа "P" - қорғаныш ПВХ қабығы "ng" - жануды қолдамайтын, өздігінен сөнетін пластик "20" - шартты жолдың ішкі диаметрі, мм
Ылғалдың әсерінен жоғары қорғаныс. Конструкциясының арқасында металл түтік химиялық және механикалық зақымданудан жоғары қорғанысты қамтамасыз етеді. Өздігінен сөнетін ПВХ-пластикаттан жасалған қабықшаның арқасында металл шлангты кабельді жанғыш беттерге төсеу үшін пайдалануға болады.
Техникалық сипаттамалар
| Материал: | Болат |
| Беттің қорғаныш жабыны: | Мырышпен қапталған |
| 1-ші жабынның қаптамасының материалы: | ПВХ (ПВХ) |
| Тығыздау: | Тығыздау жоқ |
| Қорғау дәрежесі - IP: | IP65 |
| Климаттық орындалуы: | УХ1 |
| Түсі: | Сұр |
| Шартты өткелдің диаметрі: | 30,4 мм |
| Иілу кезіндегі радиусты ең аз пайдалану R: | 250 мм |
| Пайдалану температурасы: | -50…+50 °C |
| Сыртқы диаметрі: | 40.2 мм |
| Үзілуге беріктік: | 130 кг |
| Номин диаметрі: | 32 мм |
| Ішкі диаметрі: | 30.4 мм |
| Жұмыс температурасы: | -15…+50 °C |
| Электрлік сипаттамалары: | Көрсетілмеген |
| Иілуге беріктік: | Икемді (-тер) |
| Макс рұқсат етілген жұмыс температурасы: | +70 °C |
Пайдалану параметрлері
| Қызмет ету мерзімі, Жыл: | 10 |
| Кепілдік мерзімі, жыл: | 1 |
Логистикалық параметрлер
| жеке | топтық | көлік | |
|---|---|---|---|
| Саны | - | - | 20 |
| Өлшем бірліктері | - | - | м |
| Қаптама түрі | - | - | БАЙЛАУ ҚҰРАЛЫ/БАЙЛАУ |
| Қаптама материалы | - | - | ЦЕЛЛОФАН |
| Штрих-код | - | - | 4606056576665 |
| Брутто салмағы кг | - | - | 9 |
| l қараңыз | - | - | 43 |
| b қараңыз | - | - | 43 |
| н см | - | - | 23 |
- Бағасы: 1 534 ₸/м


Жіберу 18 сәуір 2026