| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түсі | Қызыл |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Albion Group | Телекоммуникациялық жабдық |
| Құбыр түрі | Гофрленген |
Артикул: CTG12-090-K04-050-R
Қуат кабельдерін, ақпараттық және сигналдық желілерді, сондай-ақ байланыс желілерін механикалық зақымданудан және қоршаған ортаның агрессивті әсерінен қорғауға арналған. Құрылыста жер асты коммуникацияларын төсеу үшін, көлік инфрақұрылымында, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылықтағы әуежайларды, электрмен жабдықтауды, телекоммуникацияларды салуда қолданылады.
HDPE қос қабырғалы құбыры автомобиль жолдарын, әуежайлардың ұшу-қону жолақтарын және т.б. салу және пайдалану кезінде пайдалану жүктемелерін қабылдау үшін қажетті жеткілікті сақиналық қаттылыққа ие. Ассортиментте сыртқы диаметрі бар құбырлар ұсынылған 40, 50, 63, 75, 90, 110 және 160 мм.
Техникалық сипаттамалар
| Қорғау дәрежесі - IP: | IP44 |
| Түсі: | Қызыл |
| Сыртқы диаметрі: | 90 мм |
| Материал: | Полиэтилен |
| Жұмыс температурасы: | -55…+90 °C |
| Сығымдау кезіндегі беріктік: | 750 Н |
| Ішкі диаметрі: | 77.0 мм |
| Иілуге беріктік: | Икемді (-тер) |
Пайдалану параметрлері
| Қызмет ету мерзімі, Жыл: | 50 |
| Кепілдік мерзімі, жыл: | 3 |
Логистикалық параметрлер
| жеке | топтық | көлік | |
|---|---|---|---|
| Саны | - | - | 50 |
| Өлшем бірліктері | - | - | м |
| Қаптама түрі | - | - | БАЙЛАУ ҚҰРАЛЫ/БАЙЛАУ |
| Қаптама материалы | - | - | ПОЛИПРОПИЛЕН |
| Штрих-код | - | - | 4606056386479 |
| Брутто салмағы кг | - | - | 20.5 |
| l қараңыз | - | - | 108 |
| b қараңыз | - | - | 108 |
| н см | - | - | 50 |
- Бағасы: 1 439 ₸/м


