Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Albion Group | Телекоммуникациялық жабдық |
| Түрі | Саудалық жарықтандыруға арналған шамдар |
Ультра жұқа ойық аула шамдары тұрғын үйлердегі, кеңселердегі және коммерциялық аумақтардағы ішкі кеңістіктерді жарықтандыруға арналған. Олар ықшам өлшемімен және соқыр әсерсіз біркелкі жарықтандыруымен ерекшеленеді. Ықшам өлшемдері мен орнату әдісінің арқасында аула шамдары кез келген жарықтандыру тапсырмаларының, соның ішінде төбелік кеңістігі шектеулі бөлмелер үшін тамаша шешім болады.
| Техникалық сипаттамалар | |
|---|---|
| Шамның түрі | Жарық диоды. жарық көзі (LED) |
| Шамның қуаты | 7 Вт |
| Жарық ағыны | 300 лм |
| Түс температурасы | 4000 К |
| Түстерді көрсету индексі - Ra | 70-79 (2А сыныбы) |
| Жарық сәулесінің бұрышы | Кең жарық шоғы |
| Жарықты бөлу | Симметриялық (-тер) |
| Шамның негіз - ұстағышы | Басқалар |
| Шамдардың - жарық көздерінің саны | 1 |
| Корпустың түсі | Ақ |
| Корпус материалы | Алюминий |
| Беттің түрі | Күңгірт (-тер) |
| Плафон немесе шашыратқыш материалы | Опалдан жасалған пластик |
| Реңктің немесе диффузордың түсі | Ақ |
| Монтаждау түрі | Ендірілетін (-тер) |
| Үлгі немесе орындау | Басқалар |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP20 |
| Қорғау сыныбы | II |
| Орташа номиналды қызмет ету мерзімі | 30000 сағ |
| Номиналды кернеу | 230 Жылы |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Қосылатын өткізгіштердің қимасы | 0,5...1,0 мм2 |
| Трансформатор-ПРА-трансформатордың іске қосқышының түрі | Жарықдиодты драйвер |
| Ұзындығы | 120.0 мм |
| Ені | 120.0 мм |
| Биіктігі немесе тереңдігі | 20.0 мм |
| Импульсті-тұтандырғыш құрылғы - ИЗУ | Талап етілмейді |
| Сыртқы диаметрі | 120 мм |
| Монтаждық ұзындық - тауашалар | 105 мм |
| Монтаждық ені - тауашалар | 105 мм |
| Монтаждық тереңдік - тауашалар | - мм |
| Монтаждау диаметрі - тауашалар | 105 мм |
| EN 50102 стандарты бойынша соққыға төзімділік | Жоқ |
| Жарық ағынының шығысы | Тікелей |
| Жарық қарқындылығы қисығының түрі | Д |
| Жақтаудың түсі | Ақ |
| МЕМСТ 15150 бойынша атмосфераның типі | I |
| СӨЖ түрі | Д |
| Габариттік жарықтық | > 5000 кд/м2 |
| Жарықты тарату класы | Б |
| Іске қосу тогы | 0,8 А |
| Іске қосу токтарының ұзақтығы | 12 мкс |
| Жарық шоғының бұрышы | 120 ° |
| Қуаты бар шамдар үшін жарамды | - Сб |
| Реттелушілік | Реттелмейді |
| Пайдалану сипаттамалары | |
|---|---|
| Қызмет ету мерзімі, сағат : | 30000 |
| Кепілдік мерзімі, жыл: | 2 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 2 556 ₸



Жіберу 18 сәуір 2026