Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| IEK өнімдері | Коммутация және қорғаныстың қуатты жабдықтары |
| Жабдық түрі | Автоматты ажыратқыштар |
Техникалық сипаттамалар
| 400 В 50 Гц жиіліктегі Icu номиналды өшіру мүмкіндігі: | 15 қА |
| Ажырату тогының белгіленген диапазоны: | 10 Жылы А |
| Күштік электр тізбегінің қосылу түрі: | Бұрандалы қосылыс |
| Аспаптың құрылымы: | Корпусымен жиынтықталған құрылғы |
| Полюстер саны: | 3 |
| Негізгі электр тізбегінің қосылу түрі: | Артқы жағынан қосылу |
| Басқару элементінің түрі: | Ауыстырып қосқыш |
| Қорғау дәрежесі - IP: | IP30 |
| Номин импульске төзімді кернеу: | 8 шаршы метр |
| Номиналды ток: | 250 А |
| Ағытпа түрі: | Жылулық, электромагниттік |
| Номин раб Ics-тің ең үлкен ауытқу қабілеті: | 9 ғА |
| Климаттық орындалуы: | ӨХЛ3 |
| Номин құл кернеу: | 400 Жылы |
| Желі жиілігі: | 50 Гц |
| Жеткізілімге кіретін жабдықты толықтырады: | Басқалар |
| Орындалуы: | Стационарлық |
| Номин оқшаулау кернеуі Ui: | 400 Жылы |
| Механикалық қызмет көрсетумен тозуға төзімділік: | 5000 цикл |
| Пайдалану температурасы: | -30...+50 °C |
| Ені: | 76.2 мм |
| Биіктігі: | 120.0 мм |
| Тереңдігі: | 59.0 мм |
| Салмақ: | 0.745 кг |
Пайдалану параметрлері
| Қызмет ету мерзімі, Жыл: | 15 |
| Кепілдік мерзімі, жыл: | 5 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 31 425 ₸


