| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Қолдану | Көшелерді және сәулеттік жарықтандыру |
| Жабдық түрі | Жарық техникасы |
Артикул: LDKU1-1002-050-5000-K03
Қозғалыс қарқындылығы орташа және төмен жолдар, саябақтар мен серуендеу жолдары, аула аумақтары, алаңдар, автотұрақтар және т.б. сияқты объектілерді сыртқы жарықтандыруға арналған.
Шамның құйылған корпусы алюминий қорытпасынан жасалған, бұл электронды компоненттерден жылуды оңтайлы бөлуді қамтамасыз етеді. Шамның ықшамдалған пішіні желге жоғары төзімділік береді - тірекке аз жүктеме. Ұнтақты жабын арматураны қызмет ету мерзімі ішінде коррозиядан сенімді түрде сақтайды. Диаметрі 40-60 мм құбырға орнату арматураның бұл түрі үшін ең көп таралған орнату өлшемдері болып табылады. Бұрандалы қосылыстардың өздігінен босап кетуіне жол бермеу жүйесінің арқасында дірілге төзімділік. Арматура драйверінің қуат коэффициенті кемінде 0,9 - жоғары энергия тиімділігіне ие. Жоғары жарық тиімділігі: 100лм/Вт. КСС типі: Ш (Кең). Жұмыс кернеулерінің кең диапазоны: 110-240В. Мұзданудан қорғау. УК тұрақты соққыға төзімді пластиктен (УК) жасалған қайталама оптика.
Техникалық сипаттамалар
| Монтаждау түрі: | Консольдық |
| Шамның түрі: | Жарық диоды. жарық көзі (LED) |
| Корпус материалы: | Алюминий |
| Корпустың түсі: | Сұр |
| Плафон немесе шашыратқыш материалы: | Поликарбонат |
| Шамдардың - жарық көздерінің саны: | 32 |
| Номиналды кернеу: | 230 Жылы |
| Қорғау дәрежесі - IP: | IP65 |
| Отыратын орынның көлеміне сәйкес келеді: | 48 мм |
| Қорғау сыныбы: | I |
| Тұтыну қуаты: | 50 Вт |
| Жарық ағыны: | 5000 лм |
| Түс температурасы: | 5000 К |
| Түстерді көрсету индексі - Ra: | 70-79 (2А сыныбы) |
| СӨЖ түрі: | Ш |
| Пайдалану температурасы: | -45…+50 °C |
| Ұзындығы: | 380.0 мм |
| Ені: | 145.4 мм |
| Биіктігі: | 62.5 мм |
| Орнату биіктігі: | ≤ 8 м |
| Габариттік жарықтық: | 62600 кд/м2 |
| Жарықты тарату класы: | Б |
| Іске қосу тогы: | 5.0 А |
| Іске қосу токтарының ұзақтығы: | 5 мкс |
Пайдалану параметрлері
| Қызмет ету мерзімі, Сағат: | 30000 |
| Кепілдік мерзімі, жыл: | 2 |
Логистикалық параметрлер
| Жеке | Топтық | Көлік | |
|---|---|---|---|
| Саны | 1 | - | 6 |
| Өлшем бірліктері | дана | - | дана |
| Қаптама түрі | ҚОРАП/БОКС | - | КЕҢІРДЕК ҚОРАП |
| Қаптама материалы | КАРТОН | - | БЕС ҚАБАТТЫ ГОФРОКАРТОН |
| Штрих-код | 4606056687057 | - | 4606056687064 |
| Брутто салмағы, кг | 1.45 | - | 8.7 |
| l, см | 39 | - | 41 |
| b, см | 15.5 | - | 33 |
| сағ, см | 6.5 | - | 21.5 |
- Бағасы: 12 670 ₸


Жіберу 18 сәуір 2026