| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Орнату әдісі | Аспалы |
| Жарықтандыру түрі | Шам |
| Ұтқырлық бойынша жарықтандыру түрі | Стационарлық |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Albion Group | Телекоммуникациялық жабдық |
Артикул: LDSP0-3014-250-90-K23
Шаң мен ылғалдың көп мөлшері бар өндірістік, қойма, коммуналдық бөлмелерді, сауда және көрме павильондарын, супер және гипермаркеттерді, спорт кешендерін және т.б. жалпы жарықтандыруға арналған.
Жоғары жарық тиімділігі 140 лм/Вт. Жұмыс кернеулерінің кең диапазоны 100-240В. Толық электромагниттік үйлесімділік (ЕМС). Алюминий қорытпасынан жасалған жоғары деңгейлі жылу қабылдағыш корпус. Қолданыстағы өнеркәсіптік шамдарды (мысалы, ҚТҚ, ҚТҚ, ҚТҚ, ҚТҚ сериялары) түрлендіру мүмкіндігі. Шамды пайдалану шығындарының төмендігі. Қайталама оптиканы таңдау опциясы (КСС, Д120, Г60, Г90 таңдау). IP қорғанысының жоғары дәрежесі және жұмыс температурасының кең диапазоны арматураны әмбебап етеді.
Техникалық сипаттамалар
| Шамның түрі: | Жарық диоды. жарық көзі (LED) |
| Шамның қуаты: | 250 Вт |
| Шамдардың - жарық көздерінің саны: | 1 |
| Жарық ағыны: | 35000 лм |
| Түс температурасы: | 6500 К |
| Трансформатор-ПРА-трансформатордың іске қосқышының түрі: | Жарықдиодты драйвер |
| Корпус материалы: | Алюминий |
| Корпустың түсі: | Қара |
| Қорғау сыныбы: | I |
| Қорғау дәрежесі - IP: | IP65 |
| Пайдалану температурасы: | -40…+50 °C |
| Ұзындығы: | 420 мм |
| Ені: | 420 мм |
| Биіктігі немесе тереңдігі: | 160.0 мм |
| Диаметрі: | 420 мм |
| Импульсті-тұтандырғыш құрылғы - ИЗУ: | Талап етілмейді |
| Номиналды кернеу: | 100...240 Жылы |
| Монтаждау түрі: | Аспалы |
| Жарық ағынының шығысы: | Тікелей |
| EN 50102 стандарты бойынша соққыға төзімділік: | Жоқ |
| Жиілігі: | 50 Гц |
| Жарық ағынының пульсациясының коэффициенті: | 5 пайыз |
| Түстерді көрсету индексі - Ra: | 70-79 (2А сыныбы) |
| Шамның энергия тиімділігі: | бір Вт-қа 140 лм |
| Энергия тиімділігі сыныбы: | A |
| Жарық ағынының ашылу бұрышы: | 90 градус |
- Бағасы: 31 561 ₸



Жіберу 16 сәуір 2026