Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түсі | Ақ |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Albion Group | Телекоммуникациялық жабдық |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP54 |
| Түрі | Қозғалыс датчиктері |
Артикул: LDPO0-4006-12-6500-K01
Шаң мен ылғалдың мөлшері жоғары тұрмыстық үй-жайларды, қоғамдық және өндірістік үй-жайларды ішкі жарықтандыру үшін, сондай-ақ шатырдың астына шамдарды орнату арқылы сыртқы жарықтандыру үшін қолданылады.
Күңгірт диффузор жарқырататын әсерсіз біркелкі жарықты қамтамасыз етеді. Арматураны бөлшектеуді қажет етпейтін оңай орнату. Монтаждау жинағы жеткізу көлеміне кіреді. Вандалға қарсы соққыға төзімді корпус.
Техникалық сипаттамалар
| Шамның түрі: | Жарық диоды. жарық көзі (LED) |
| Шамның негіз - ұстағышы: | Басқалар |
| Корпус материалы: | Пластик |
| Корпустың түсі: | Ақ |
| Плафон немесе шашыратқыш материалы: | Опалдан жасалған пластик |
| Номиналды кернеу: | 230 Жылы |
| Трансформатор-ПРА-трансформатордың іске қосқышының түрі: | Жарықдиодты драйвер |
| Жарықты бөлу: | Симметриялық (-тер) |
| Жарық ағынының шығысы: | Тікелей |
| Қорғау дәрежесі - IP: | IP54 |
| Қорғау сыныбы: | II |
| Жарық ағыны: | 800 лм |
| Түс температурасы: | 6500 К |
| Түстерді көрсету индексі - Ra: | 70-79 (2А сыныбы) |
| Қуат коэффициенті: | 0.5 |
| Биіктігі немесе тереңдігі: | 40.0 мм |
| Шамның түрі: | Пластикалық шам |
| Шамның қуаты: | 12 Вт |
| Реңктің немесе диффузордың түсі: | Опал (-лар) |
| Диаметрі: | 160 мм |
| Жарықтың түстілік санаты: | Күндізгі суық >5300 К |
| Ток түрі: | Айнымалы |
| Номин жиілігі: | 50 Гц |
| Жұмыс температурасының диапазоны: | -20…+40 °C |
| Жұм кернеулерінің диапазоны: | 200...240 Жылы |
| Жарық ағынының пульсациясының коэффициенті: | ≤ 5 пайыз |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 2 954 ₸


Жіберу 18 сәуір 2026