| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Жабдық түрі | Перфорацияланған астаулар |
Артикул: CLP10-050-200-055-3
Перфорацияланған илемдеу науалары IEK компаниялар тобының металл кабельді тасымалдау жүйелерінің бөлігі болып табылады. Кернеуі 1000 В дейінгі қуатты және төмен токты кабельдерді төсеуге және қорғауға арналған. Қақпақпен бірге пайдаланған кезде кабельді сыртқы әсерлерден, шаңнан және ылғалдан барынша қорғауды қамтамасыз етеді. Орындалуына байланысты науалар қоғамдық, өндірістік ғимараттардың, құрылыстардың және бөлшек сауда объектілерінің ішінде де, сондай-ақ шатыр астындағы үй-жайлардың сыртында, ашық ауада, сондай-ақ ылғалдылығы жоғары үй-жайларда қолданылуы мүмкін. Прокат перфорацияланған IEK науалары МЕМСТ 14918-80 сәйкес конвейер әдісімен немесе дайын өнімді мырыш балқымасына ГОСТ 9.307 батыру әдісімен мырышталған, суықтай илектелген болаттан жасалған. IEK прокат науалары жүйесі жолдың бағытын өзгертуге арналған түзу элементтер мен керек-жарақтардан, сондай-ақ әртүрлі өлшемдегі қақпақтар мен қосқыш элементтерден тұрады. Перфорацияланған науа ТШ бойынша шығарылады 27.33.13-002-83135016-2017. Қауіпсіздік талаптарына сәйкес өнім КО ТР 004/2011 және ГОСТ Р 52868 техникалық регламенттеріне сәйкес келеді.
Металл науалар арқылы кабельдік трассаларды төсеудің ашық әдісі болашақта электрлік және төмен токты жүйеге техникалық қызмет көрсетуді және дамытуды жеңілдетеді. Құлыптың конструкциясы құбырлы (көлденең қимада дөңгелек) пішінге ие, оның өткір жиектері жоқ. Құлыптың құбырлы пішіні IEK науаларының беріктік сипаттамаларын айтарлықтай жақсартады. Науалар мен керек-жарақтардың стандартты өлшемдерінің ассортименті кез келген қиындық дәрежесіндегі кабельдік жолды жобалауға мүмкіндік береді.
Техникалық сипаттамалар
| Биіктігі: | 50 мм |
| Ені: | 200 мм |
| Ұзындығы: | 3000 мм |
| Материалдың қалыңдығы: | 0,55 мм |
| Науа түрі: | Тесілген |
| Беттің қорғаныш жабыны: | Сенжимира әдісі бойынша мырыштау |
| Үлгі немесе орындау: | Біріктірілген қосқыш |
| Материал: | Болат |
| Материалдың түрі немесе маркасы: | Мырышталған болат |
| Түсі: | Ашық сұр |
| RAL түсінің нөмірі: | 7047 |
| Салмақ: | бір метрге 1,30 кг |
- Бағасы: 3 750 ₸/м


