| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Albion Group | Телекоммуникациялық жабдық |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP20 |
| Түрі | Қозғалыс датчиктері |
Артикул: LDCK-0-1501-55-4000-K01
Шам дүкендерді, супермаркеттерді және басқа да сауда орындарын жарықтандыруға арналған.
Бекіткіштері бар шам корпусының арнайы оңай бөлінетін конструкциясы құралдарды пайдаланбай-ақ драйвер мен кабель желісіне жылдам қол жеткізуді қамтамасыз етеді. Фазалардың үш тобы бар кіріктірілген кабельдік желі 30-ға дейін арматураны қосуға және оларды бөлек басқаруға мүмкіндік береді. Сенімді кәсіби драйвер және қолданылатын диффузор материалдары жарықтандыру өнімділігінің ұзақ қызмет ету мерзімін және тұрақтылығын қамтамасыз етеді. Dialux плагинінде IES файлдарының болуы. Аспалы және үстеме монтаждау мүмкіндігі.
Техникалық сипаттамалар
| Шамның түрі: | Жарық диоды. жарық көзі (LED) |
| Шамдардың - жарық көздерінің саны: | 1 |
| Шамның негіз - ұстағышы: | Басқалар |
| Шамның қуаты: | 55 Вт |
| Трансформатор-ПРА-трансформатордың іске қосқышының түрі: | Жарықдиодты драйвер |
| Номиналды кернеу: | 230 Жылы |
| Материал: | Алюминий |
| Корпустың түсі: | Алюминий |
| Ұзындығы: | 1500 мм |
| Ені: | 76 мм |
| Биіктігі: | 63 мм |
| Қорғау сыныбы: | I |
| Қорғау дәрежесі - IP: | IP20 |
| Плафон немесе шашыратқыш материалы: | Опалдан жасалған пластик |
| Жарықтың түстілік санаты: | Бейтарап (суық-ақ) 3300-5300 К |
| Шамның түрі: | Реңкі/диффузоры бар шам |
| Жарық ағыны: | 7200 лм |
| Жұм кернеулерінің диапазоны: | 176...265 Жылы |
| Жарық ағынының пульсациясының коэффициенті: | 5 пайыз |
| Жарық қарқындылығы қисығының түрі: | Д |
| Жұмыс температурасының диапазоны: | -10...+50 °C |
| Кернеу түрі: | Айнымалы (AC) |
| СӨЖ түрі: | Д |
| Габариттік жарықтық: | 4520 кд/м2 |
| Жарықты тарату класы: | Б |
| Іске қосу тогы: | 3.1 А |
| Іске қосу токтарының ұзақтығы: | 62 мкс |
- Бағасы: 52 222 ₸




Жіберу 18 сәуір 2026