Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | OBO Bettermann |
| Өндіруші ел | Германия |
| Орнату әдісі | Жүкқұжат |
| Пішін | Тік бұрышты |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 60 мм |
| Ұзындығы | 3000 мм |
| Ені | 300 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Albion Group | Телекоммуникациялық жабдық |
| Өнімдер | OBO Bettermann |
Артикул: 6048918
Түрі: LKS 630 FS KZ
Стандартты жүктемелерге арналған LKS 60 табақты перфорацияланған кабель науасы, бүйір қабырғасының биіктігі 60 мм. Қақпағы жоқ науаға арналған экран әсерінен магниттік әлсіреу 20 дБ, қақпағы 50 дБ. Байланыстырушы элементтерге бөлек тапсырыс беру керек.
LKS кабельдік науалар сериясы тұрғын үйлер мен қоғамдық ғимараттардағы, коммерциялық жылжымайтын мүліктегі және инфрақұрылым объектілеріндегі инженерлік жүйелерге қойылатын талаптарды ескере отырып, ресейлік нарық үшін арнайы әзірленген.
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз




Жіберу 18 сәуір 2026