Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Schneider Electric |
| Өндіруші ел | Франция |
| Жағдайы | Жаңа |
| Корпустың түсі | Қара |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Тауар_код | 1340067 |
| Серия | Atlas Design |
Ысырмалар розетканың контактілерін жабады және розеткаға аша салынған кезде ғана ашылады. Бұл балаларды қосымша қорғауды қамтамасыз етеді және шаңның контактілерге түсуіне жол бермейді.
Сәндік жақтауды бөлек сатып алу керек.
| Негізгі сипаттамалары | |
|---|---|
| Зарядтау құрылғысы | USB-A 2.4A / USB-C 3A |
| Жерге тұйықтау | Бар |
| Балалардан қорғау (перделер) | Бар |
| Жиналмалы қақпақ | Жоқ |
| Ылғалдан қорғау дәрежесі | IP20 |
| Максималды жүктеме | 3520 Вт |
| Номиналды ток | 16 А |
| Номиналды кернеу | 250 |
| Монтаждау сипаттамалары | |
| Монтаждау | ендірілетін |
| Монтаждау қорабына бекіту | Бұрандалы бекіту |
| Орнату тереңдігі | 42 мм |
| Монтаждау қорабының ең аз тереңдігі | 42 мм |
| Қосылу | |
| Терминалдар | бұрандалы терминалдар |
| Өлшемдері және логистикалық параметрлері | |
| Механизмнің өлшемі | 7.1 x 7.1 x 4.39 см |
| Қаптама өлшемі | 7.1 x 3.8 x 7.1 см |
| Брутто салмағы | 65 гр |
| Басқалар | |
| Механизмнің жиынтығы | Жақтауы жоқ беткі панелі/пернесі бар механизм |
| Электр қондырғы бұйымдарының коллециясы | Schneider Atlas Design |
| Түсі | Қара |
| Ағымдағы | 16 |
| Атауы. кернеу | 250 |
| Монтаждау тәсілі | Жасырын орнату |
| Түсі | Қара |
| Үлгі/орындау | Жерге тұйықтау түйіспесімен |
| Құрамында галогендер жоқ (жоқ) | Иә |
| Лауазымдар (орындар) саны | 3 |
| Қосылу тәсілі | Бұрандалар. қысқыш/клемма |
| Фазалар саны | 1 |
| Перделермен (жанасудан қорғау) | Иә |
| Жиілігі | 50...60 |
| Материалдың түрі/маркасы | Термопластикалық |
| Арнайы тамақтандыру | Арнайы тамақтануды қажет етпейді |
| Материал | Пластик |
| Бекіту түрі | Бұрандалы бекіту |
| Рәміздер/индикация | Жазуы/мөрі жоқ |
| EN 50102 стандарты бойынша соққыға төзімділік | IK01 |
| Беттің түрі | Күңгірт |
| Қорғау дәрежесі (IP) үшін жарамды | IP20 |
| Құрылғының ені | 71 |
| Құрылғының биіктігі | 71 |
| Құрылғының тереңдігі | 43.9 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 43 203 ₸



